| mirunaaa96 a întrebat:

- Buna TPU happy!

- cum ar trebui să arate băiatul ideal pentru voi?

- intrebare pentru fete!

Răspuns Câştigător
| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Ce intrebare surprinzatoare.Baiatul ideal nu prea il poti gasi repede sau (nu exista).
Deci pentru mine baiatul ideal trebuie sa fie in felul urmator:
Sa fie frumos,sa se poarte dragut cu mine dare si cu alte persoane, sa ma ''iubeasca'', sa se comporte ca un baiat cuminte, sa ma respecte, sa aiba parul in stilul cum il vreau eu mai multe. (Chiar daca stiu ca nu il voi gasi niciodata totusi as vrea sa il am in gand).Dar la tine cum trebuie sa fie?

| mirunaaa96 explică (pentru Elena_9064):

- Buna happy. - In primul rand, ar trebui sa arate bine, ochi albastribatting eyelashes, brunet.sa ma respecte, sa stie sa aiba grija de mine si sa nu fie un baiat foarte tupeist! happy

6 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Istet sa arate bine si sa ai un comportament curat

| Elena_9064 a răspuns:

Buna descriere.winking

| mirunaaa96 explică (pentru Elena_9064):

- Şi a ta, chiar ştii ce vrei de la un băiat. Sper să dai de el happy. Numai bine wave

| Elena_9064 a răspuns:

Multumesc.Si tu sa il gasesti.:XTe pup wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie dragut, ingrijit, puternic, curajos si glumetz happy si sa ma iubeasca. Depinde de fiecarewinking!