| onlyone a întrebat:

Intrebare pentru fete: de ce voua fetele va plac baietii smecheri ca eu la liceu cunosc fete de treaba care umbla numai cu golani...ca daca ar fi asa si eu m-as face smecher ca ei dar nu este stilul meu...imi puteti da un raspuns?

11 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Nus fata dar.asa ca fapt divers- cu ce te ajuta smecheria? hai poate sa ai putin sa fi mai tupeist sa nu te calce altii in picioare. dar in rest? daca esti smecher inseamna ca poti avea tot? hai bine- fa; te smecher dar? cum te faci? asa peste noapte? trebuie sa ai caracter-"scoala vietii" sa ajungi smecher. atunci poti zice unui om/baiat ca e smecher.
nu orice baiat ia pe altii la misto si gata. ce tare e asta.
ci fetele?
habar n-am. cred ca se simt mai in siguranta cu aia.
si banuiesc ca au imaginea mai buna.
dar de fapt. e o mare abureala. cu sau fara smecherie tot de prost cazi sau te ia unu cu minte mai multa.

| Dominicc a răspuns:

Smecheria e eticheta unui baiat. "conteaza caracteru" nu eticheta.

| VodkaCoca a răspuns:

Eu fac c fac si dau numai de golani, si sunt o fire linistita nici nu ies din casa fara prietenu meu, el insa se ocupa cu multe chestii, pe mine m'au atras mereu baieti mai rai, si baietzilor rai le plac fetelor cumintzi, nu steoarfe, da sh alea sa le calareasca odata si bye wave laughing dar ei fiinf smecheri cunoscutzi nu vor ca prietena lor sa fie aratata cu degetu pe strada etc. happy

| valThina a răspuns:

Eu sunt cu un baiat f linistit.nu imi plac golanasiiwinking

| alexaalexandra a răspuns:

tie ti-ar placea sa umbli cu un tocilar cu ochelari cu o freza de prost?laughing
mie nutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu unul? Crezi ca femeilor le place asa sa fie numai mingiiate pe deasupra? Asta doar pentru preludiu dar vor ceva mai "profund"si pentru asta aleg si ele pe care cred ca e mai versat dar au deceptia citeodata sa vada ca cel ales numai se dadea versat ca in fond era un imbecil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vada altele cu ce " bunaciuni" umbla ele.
Sunt fete care plac tipul asta de baieti. Se simt bine in preajma lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci aici poate noi fetele nu realizam ca umblam numai cu smecherii. dar faza e ca ei sunt mai curajosi, intra in vorba, glumesc etc dar sa nu intre in domeniul penalului adica fara fite si de astea... tuh trebuie sa fi deschis, sincer, glumet in mare parte si crede-ma ca ai avea succes) iar in cazul in care iti place de o fata, poti sa o tachinezi cu diferite chestii...la inceput o joaca apoi ceva serioshappysucces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi plac baietii smecheri. aia care is smecheri dupa parerea mea mi se par fraieri. si mie fraierii nu-mi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa fie mai multi baieti sau barbati care sunt seriosi si nu schmecherasi cum zici tu...eu una ca sunt fata prefer mai mult unu serios care este de treaba...

| ftzoasamika a răspuns:

Nu neaparat fetele umbla dupa smecheri...sau daca umblam credem ca ne fake sa fim mai cool mai tari...alegerea este a ta dar daca vrei neaparat sa te faci golan, ai grija ca nu aduce doar avantaje, aduce si dezavantaje