| RosaliaOriginala a întrebat:

Intrebare pentru fete: va plac mai mult băieții educați politicosi cu toată lumea sau aia care au un vocabular de maxim 5 cuvinte dintre care 3 sunt înjurături?

22 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi plan NUMAI baietii educati, politicosi si cu comportament politicos.
Ceilati (golani si cocalari) nici nu exista pentru mine, ca-s pleava societatii.

| sierra1 a răspuns:

Mănânci calule, ovăz?

https://www.ce-inseamna.ro/......20ovăz%3F

| RosaliaOriginala explică (pentru sierra1):

N am inteles nimic

| sierra1 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Explicațiile sunt unde te duce link-ul, ai citit?

| Mayhem666 a răspuns:

De ce i-ar placea cuiva de cineva cu care nu poate sa poate o conversatie, pentru ca vocabularul lui il previne din a face asta?

| iulia0514 a răspuns:

De ce mi-ar place unu care e needucat? Ți-e îți plac femeile care înjură ca la ușa cortului?

| RosaliaOriginala explică (pentru iulia0514):

Nu, alea imi provoaca scarba, sau daca fumeaza

| iulia0514 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Vezi și atunci femeilor de ce le-ar place?

| RosaliaOriginala explică (pentru iulia0514):

Pai unele femei sunt masochiste

| iulia0514 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Am precizat și în primul comentariu "gusturile nu se discuta "

| RosaliaOriginala explică (pentru cristinutafrumushikamea):

Uita-te ce nume ai si modul prin care te exprimi "viata mea". Cine esti tu sa ma critici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Educați, clar. happy
Dar și cei cu înjurături pot fi ok, unii chiar manierați în relațiile interpersonale. Dar ține de om și de felul lui, dar și de tine ca fată să ai disponibilitatea să nu-i judeci și să le oferi tuturor prima șansă, de a arăta fiecare, cine, cum este. happy
Dar educația e mereu un atu pentru un băiat în fața unei fete.

Clar și-n spatele celor prea educați pot sta ascunse multe alte frustrări, poate mult mai multe adunate, care cândva vor ieși la suprafață și deci vor răni oameni, poate mai mult decât cei care înjură. happy

| adorbanii a răspuns:

Îmi plac bărbații adevărați care știu să se poarte civilizat în societate

| dariaflorina a răspuns:

Băieții educați clar, tot omul mai înjură uneori dar nu este o problema asta, dar clar prefer un om educat.

| RonaldoGOAT a răspuns:

Fetele neexperimentate inevitabil vor fi atrase de asa numitii,, bad boys " intrand intr o relatie toxica. Dar cand vor realiza (le va veni mintea la cap) va fi prea tarziu, toti baietii buni fie vor avea alte preocupari fie vor fi intr o relatie bine sedimentata. Sper ca te am lamurit.

| cristinabab a răspuns:

Mie imi plac ( ma atrag) cei mai putin educati, nu stiu de ce. Dar mi-as dori sa am o relatie cu unul educat pe termen lung.

| RosaliaOriginala explică (pentru cristinabab):

Stii ca aia sunt agresivi nu? Iti place sa fi batuta?

| RonaldoGOAT a răspuns (pentru cristinabab):

You belong to the streets

| RosaliaOriginala explică (pentru RonaldoGOAT):

Exactly, parca si vad ca se va plânge pe viitor aici din cauza ca a batut-o iubitul și că toți bărbații sunt niste porci etc

| cristinutafrumushikamea a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Nene taci ca si aia educati cu bani si 5 facultati pot sa bata pe oricine oricand. n ai vrea sa mai si taci?