| opersoana1996 a întrebat:

Întrebare pentru fete: Vi se par mai atrăgători bărbații tineri cu barbă față de cei care sunt epilați, adică cei fără păr pe față? Credeți că un bărbat care se rade pe față este mai puțin viril comparativ cu un bărbos nespălat?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa ne intelegem, ca vorbesti de 2 lucruri diferite aici.
In primul rand, ce treaba are barba cu epilatul de pe corp?
Personal imi plac barbatii care au barba la feld e mult ca cei care nu au, dar nu-mi plac cei fara par pe corp, care vor musai sa arate efeminati, precum cocotele (curvulitele mascululine).
Imi pare sincer rau, dar asta este o parere personala. Un barbat, trebuie sa arate a barbat, sa emane masculinitate, sa simti asta, sa te atraga.
Cat priveste virilitatea, nu are nimic de aface cu barba, mustata sau parul de pe corp, aia consta in marimea madularului pe care-l poseda barbatul si in tehnica pe care o stapaneste, ca sa satisfaca o femeie.
Virilitatea nu se vede din trasaturi, par, miscari, comportament sau aspect exterior, ci printr-o partida sexuala, cu persoana respectiva.

| Andreeush a răspuns:

Și care e problama dacă are barbă sau nu?
Important e să fie îngrijit.

| SG1995 a răspuns:

Adică eu dacă am barbă îs nespălat?

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Si barbosii sunt bajeti de treabalaughing) (ingrijiti).Nu, fiecare e dragut in felul lui fie cu barba sau fara.

| Macovei_Andrei_1998 a răspuns:

Iisus Hristos a avut barba ce e rau in asta?