| Plicty45 a întrebat:

INTREBARE PT BAIETI! deci nu inteleg ce vedetzi voi la sini si la buc* adica ce-i asa interesant la ele? di de ce vreti doar ***?

8 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

La cum scrii,e logic ca un tip sa vrea doar sex de la tine. Daca vorbesti precum scrii, sa nu te mire ca ti se impinge cam des capul in jos-vrea doar sa taci, nimic sexual.happy

| devilll a răspuns:

Daca ai fi baiat ai intelege

| Jesss a răspuns:

Probabil vorbesti despre adolescenti fiindca cei maturi se pot controla. Sunt baieti, au hormoni, sunt in crestere, si pur si simplu asta e natura umana, corpul unei fete este slabiciunea lor, nu te-ai obisnuit? Asta este probabil singurul lucru care nu se va schimba niciodata din punctul asta de vedere. Nu-i intreba pe ei ca nu o sa aiba ce sa-ti raspunda, sunt pur si simplu atrasi, noi atunci cand suntem atrase incepem si mieunam, ne manifestam altfel, asta e felul prin care se manifesta ei happy.

| Andreyyw a răspuns:

Pai cand vezi o fata atragatoare prima data te uiti la sani si fund e in instinct asta Si classy nu cred ca numai la adolescenti este asa Cam toti fac acest lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer,p mine prima oara ma intereseaza caracterul si sa ma inteleaga daca ii sa stau cu o fata eu vreau sa ma inteleg cu ea nu hai st...si next k nu-s bulanjiu la mine prima oara sa se simta bine apropiati apoi eu si in leg cu intrebarea maj baietilorprin sani si fund inteleg daca ii buna d pl sau nu si asa is maj baietiilor nu pre ai ce sa le faci k le traba sa se simta bine si majoritatea nu pre pun sentimente.
ps: majoritatea fetelo inloc sa prefere un baiat care tine la ea si pune suflet pentru ea ele nu-i baga in sama si aleg numa de aia care isi bat joc d ele sper ca team lamurit

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Invata sa vorbesti straight face Naiba intelege ce zici acolo.

@Plicty45 Mda, si cu ce te deranjeaza pe tine asta? Urmeaza sa zici ca doar baietilor le place sexul. Si invata si tu sa scrii!

| Metaloco a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Fra scuze am uitat s pun niste puncte d punctuatie scuze dar m-am grabit

| CharlesCharmichael a răspuns:

E ca un drog nu ne putem controla sa nu ne uitam