| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare speciala pentru fete:1- Este normal cand te intalnesti cu iubita sa se "trezeasca penisul" de la prima atingere/sarut cu EA? 2-Voua vi s-a intamplat asta? 3- CE parere isi va face FATA respectiva despre mine? sad (precizez ca isi revine la starea fleasca de abia cand plec de langa ea.)Lamuriti-ma si pe mine va roog.sad crying dau funda!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,este foarte normal si e cel mai sigur semn ca vei functiona normal ca viitor barbat!
Cum baietii sunt tipi vizuali si imaginatia e strans legata de activitatea hormonala,ar trebui sa stai linistit,e chestie de autocontrol si vei depasi situatia asta,e efectiv ceva trecator.
Reactia fetei depinde mult de caracterul ei. Daca e timida,nici nu va indrazni sa dea semne ca a observat,daca are un caracter bun, posibil sa se inroseasca.
Daca are un strop de tupeu, posibil sa faca si vreun comentariu, dar nu e grav cu o gluma, scapi.Nu te nelinisti, nici una nu se va simti jignita, in definitiv, aparitia si prezenta ei a provocat tot buclucul, nu?
happy

| Celentano1 a răspuns (pentru greece12):

Creezi ca ma va considera ca fiind un baiat care ar vrea doar o noapte cu ea si atat? sad Ar fii mai BINE sa o anunt eu inainte sa descopere EA asta? sad

| CoquineNoire a răspuns (pentru Celentano1):

Sa o anunti ce? ca ai penis? si ca mai obisnuieste sa traiasca, nefiind moarta, adica nu culcata, adica in erectie?

| greece12 a răspuns (pentru Celentano1):

Nu,ar trebui sa fie chiar lipsita de orice graunte de inteligenta sa considere lucrul asta.
Daca nu reuseste sa inteleaga ca reactia ta e una fireasca, ea are de pierdut.
Tu comporta-te normal, nu e deloc nevoie sa dai explicatii!

| Celentano1 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Sa o anunt cand se "trezeste"...sad eu ma gandesc ca pe ea o deranjeaza asta. Stii noi nu stam chiar unul langa altuul pe o banca si atat! De exp: daca o tin in brate? sad!

| cristimihailov a răspuns (pentru Celentano1):

O sa ii para bine.

| Celentano1 a răspuns (pentru cristimihailov):

Si la tine e la fel?

| Celentano1 a răspuns (pentru greece12):

Nu stiu dar ma simt putin stanjenit sad (pana acum am toot incercat sa o feresc sa vada asta!) La tine s-a intamplat vreodata asta, "sincer"?( cel puutin in primele intalniri daca iti mai amintesti ceva )

| greece12 a răspuns (pentru Celentano1):

La mine nu putea sa se intample, pentru ca nu sunt barbat.
Dar am fost martora la cateva "omagii" de acest gen.
Serios, nu-ti mai fa griji, vei zambi si tu indulgent peste cativa ani, aducandu-ti aminte!
happy

| Celentano1 a răspuns (pentru greece12):

Ati mai auzit/vazut astfel de cazuuri?

| greece12 a răspuns (pentru Celentano1):

Sigur,e ceva normal.
Pana si aici pe site, au existat useri cu aceeasi problema.
Dar au inteles ca e ceva firesc.

| cristimihailov a răspuns (pentru Celentano1):

Cand esti "statut" pare a fi normal.

12 răspunsuri:
| corina000 a răspuns:

Stai linistit, este ceva normal