| tenutza a întrebat:

Intrebare strict pentru baieti:
Stiu ca suna ciudat, dar care-i treaba cu voyeurismul (cred ca asa i-as putea spune)? Mai exact, de ce ai vrea tu, baiat fiind, sa iti vezi prietena si cu altul?(si aici ma refer la sexul in trei, respectiv cu 2 pers de sex masculin)
As aprecia daca nu ati da raspunsuri satirice. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Miky1 a răspuns:

Dar de ce nu in mai multi, 1 baietel si restul fete? I-ar fi frica oare? Sigur e un baiat complexat. Sperie-l un pic, dar DUR.O sa se invete minte

| tenutza explică (pentru Miky1):

O sa incerc big grin Multumesc

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O fac pentru bani sau schimb de partenere, rar asa pentru ca vor ei.

| tenutza explică (pentru mgtow):

Multumesc pentru raspuns
Nu e pentru bani, si avand in vedere ca sunt 2 tipi si o singura tipa nici schimb de partenere. Alte idei?big grin

| sayWhaaat a răspuns:

Ce barbat vrea ma sex in 3 cu altu', doamne. Nu stiu, mi-e greu sa si percep intrebarea asta.

| tenutza explică (pentru sayWhaaat):

Un ciudat?! laughing De aceea si pun intrebarea asta aici...big grin

| Miky1 a răspuns:

Ne tragem din animale, iar barbatii. tind sa posede mai multe femele.e simplu

| Loreddana a răspuns:

Baietii sunt obsedati sexual. Sunt influentati si de filmele porno. Ce vad ei acolo vor sa puna in practica si in viata reala, alaturi de iubita lor, daca au una laughing
Destul de greu sa mai gasesti baieti care nu-s obsedati in ziua de azi. Majoritatea au cate un fetish bizar. Sunt dusi cu pluta saracii.

| tenutza explică (pentru Loreddana):

laughing Probabil..Adica cred si eu ca o fi excitant, dar ce e asa interesant in a-ti vedea iubita intretinand relatii cu altul, si cu tine in acelasi timp, asta nu mai inteleg. Adica pana acum stiam ca functioneaza instinctul de proprietate- pe principiul ce-i al meu e pus deoparte, da e bun din alta parte..Acum deodata vor sa imparta?!

| Loreddana a răspuns (pentru tenutza):

Barbatii se excita vizual foarte mult. E o chestie tipica lor, pe care nu o prea inteleg, mai ales cand vine vorba de a-ti privi partenera in actiune cu altcineva...
Eu una as turba sa-mi vad partenerul cu altcineva. N-as suporta ideea. Dar... fiecare cu ce-i place.

| source a răspuns (pentru Loreddana):

Nu poti sa generalisezi acuma...caci nici fetele nu sunt departe tongue

| tenutza explică (pentru source):

Toti suntem ciudati in felul nostru si toti avem cate o 'chichita' big grin

| source a răspuns (pentru tenutza):

Bine spus

| WarriorInReserve a răspuns:

Şi unde ai văzut tu asta la relaţii serioase? Care nu sunt bazate pe sex doar? Eu n-am mai văzut.

| tenutza explică (pentru WarriorInReserve):

Pai uita-te si la swing-eri, de exemplu....sunt cupluri care practica asta dupa multi ani de relatie...Dar, iti dai seama, daca ii intelegeam, nu mai intrebam big grin thinking

| WarriorInReserve a răspuns (pentru tenutza):

Pentru că deja s-au plictisit şi vor să încerce ceva nou, e ceva normal având în vedere vârsta.
Cam după 25 de ani nu prea mai există dragoste, pentru că de pe la vârsta aceea începi să nu mai cauţi un om care să îţi aducă sens. Deja ştii ce vrei. E troc şi atât.
Pur şi simplu găseşte alt om care îi dă ce vrea el emoţional şi social la schimb.
O să înţelegi când o să mai creşti.

| tenutza explică (pentru WarriorInReserve):

Multumesc pentru timpul acordat
Pai am 21 de ani, si as spune eu ca sunt destul de matura. Nici nu sunt de acord cu sexul in 3. pur si simplu voiam sa inteleg ceva..Asta e, e greu pana sa gasesti un om 'pe placul tau'. Mercihappy

| WarriorInReserve a răspuns (pentru tenutza):

Crezi,dar nu eşti încă.
O să-ţi mai schimbi mentalitatea.
Încă eşti o copilă.

| eumisu a răspuns:

Clar nu se iubesc. Daca iubesti o persoana nu poti s-o vezi ca face sex cu alta sau si mai rau cu tine si cu alta. Desi exista, aia nu sunt oameni, sunt bolnavi ori si-au vandut sufletul laughing)

| tenutza explică (pentru eumisu):

Pai nu se iubesc, e...o relatie..in dezvoltare?! Nu stiu ce-o fi in capul persoanei respective...laughing

| elisabeta88 a răspuns:

Presupun ca multi s-au saturat sa faca dragoste cu iubita lor si au diferite fantezii pe care trebuie sa si le satisfaca si femeile nu sunt impotriva laughing!

| tenutza explică (pentru elisabeta88):

Ma intereseaza mai mult gandirea lui, adica motivul care sta la baza acestei idei... Dar multumeschappy