| ByaDeea a întrebat:

Intrebarea este pentru cei care stiu despre relatia mea cu el...si memtionez ca el Mi a trimis un mesaj pe mess:"cf Maihee hee iesi afara sa ne pupacim oleaca laughing" credeti ca ne vow impaca? (avem o relatie de 3 ani) ne am Mai certat noi dar ne am impacat! multumesc kiss

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Io cred ca o sa va impacatihappy.

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

3 ani sau 3 luni? Alex, are doar 12 ani de unde atatea petale de trandafir si sex.La 12 ani nu ar trebui sa te framanti, pe la 16, 17 ani atunci o sa vezi ce inseamna intradv o relatie. Daca si el are varsta ta, e doar o joak de copiiwinking.Sa-ti razp la intrebare, probabil vrea sa va impakti.succeswinking

| Alex_8669 a răspuns:

Habar cine vrei sa iti raspunda la intrebarea asta...dar o sa incerc eu. Daca ti-a scris exact asa pe mess probabil s-a plictisit si are chef sa se sarute cu cineva ( eventual sex) si daca voi erati certati si a avut tupeul sa iti recomande sa iesiti afara sa va pupati spune multe despre el. Putea sa te cheme afara iar la usa ta pana afara sa fie petale de trandafiri... daca spui ca aveti o relatie de 3 ani.