| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea este pentru prietena mea cea mai buna! Deci! Azi mi-a spus ca nu l-a uitat pe "fostul"ei prieten! Si "iubitul"ei pe mine laughing dar asta nu conteaza. Este vorba despre un tip de care si mie mi-a placut dar el doar si-a batut joc de mine,cu ea s-a purtat altfel! La o petrecere s-au sarutat de mii de ori(si in toate felurile,daca intelegeti ce vreau sa spun laughing Pe urma dupa ceva timp au inceput sa vorbeasca iar si uite asa, eu cred ca o place, de fapt a zis ca o place 15 % Dar el pe urma nu a mai recunoscut ca s-au pupat si ETC laughing Acum eu nu stiu cum sa o ajut,am discutat cu ea,sa faca ca si mine,sa intre in vorba cu respectivul pe diverse motive,plus de asta invata la aceeasi scoala dar mi-am dat seama ca acest baiat nu prea e genul sa vb cu oricine dar daca stau bune sa ma gandesc ei nu prea sunt "straini"laughing Pe bune acum, un baiat uita chiar asa repede toate aceste chestii?! Eu nu cred...
Ce sa o sfatuiesc sa faca? Eu nu am idei, plus de asta nu il suport pe el straight face

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Oricum...voi nu vă meritați, chiar dacă CINE se aseamănă se adună.

| OoBunnyoO a răspuns:

Daca nu ii sta capul la relatii serioase si la distractie, este posibil sa fi uitat. Baietii pun mai putin suflet decat fetele in relatii (nu toti), dar din ceea ce spui tu aici cred ca tipul se afla in prima categorie. Eu i-as sugera sa caute pe altcineva, mai ales daca el nici nu vrea sa recunoasca ceea ce s-a intamplat intre ei. Plus ca daca o placea ar fi intrat deja in vorba cu ea, mai ales ca nu pare a fi genul timid. Acum ea face cum simte, dar este posibil sa riste si sa nu iasa prea bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Azi mi-a spus ca nu l-a uitat pe "fostul"ei prieten! Si "iubitul"ei pe mine " ce mama lu'proces verbal inseamna asta? Un baiat uita asta doar atunci cand intra intr-o relatie pentru asi atinge telul, adica a face sex, tam tam!