| Cjsjsjshhdhshaja a întrebat:

Iubitul meu a băgat-o de 2/3 ori și mi-a curs sângehappy deci practic m-a dezvirginat. Dar întrebarea mea este dacă pot rămâne însărcinată având in vedere ca el, seara trecută, s-a masturbat. Sunt șanse mari? Și dacă ajuta, țin sa menționez ca ciclul meu e regulat și îmi va veni peste o săptămâna

Răspuns Câştigător
| anarosca78 a răspuns:

Dacă nu s-a terminat in tine nu sunt șanse, lichidul seminal conține spermatozoizi dacă s-a terminat inainte cu maxim 4 ore, de aseară pana la actul sexual nu mai era posibil+ca probabil a si urinat intre timp, nu exista nici o sansa fără ejaculare si perioada fertilă, dacă ai ciclu regulat si mai ai o sapt pana la menstruatie, ovulatia a avut loc acum 4 zile!

| anarosca78 a răspuns (pentru anarosca78):

Ma scuzi 7 zile * ca inainte cu 14 zile esti la ovulatie.

| Cjsjsjshhdhshaja explică (pentru anarosca78):

Mulțumesc mult! M-ai salvat ❤️❤️

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă ciclu menstrual va veni peste o săptămână, nu poti sa ramai gravidă deoarece ești în perioada infertila

| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Daca ti-a bagat-o fara prezervativ, sunt sanse.

| Cjsjsjshhdhshaja explică (pentru MoonwalkPhenomenon):

Da, pai fără prezervativ….crying