| catalinaloredana a întrebat:

Iubitul meu vrea sa-mi faca sex oral iar eu nu vreau pentru ca nu mi se pare frumossad. Dar el zice ca n-o sa ma puna niciodata sa ii fac lui asa ceva, doar sa-l las pe el sa-mi faca. Si a zis ca ma ia cu forta straight face Dar eu nu vreau. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| pixbitza a răspuns:

Tampiti mai sunteti! ti-o fi zis in gluma fata. si tu de fapt nu trebuie sa intelegi din asta decat dorinta lui arzatoare de a-ti face tie oral. si plus de asta ce te retine si nu vrei sa incerci? tu sigur nu ai nimic de pierdut.

e f frumos ca femeie sa primesti sex oral. fa un exercitiu de imaginatie: sa iti vezi iubitul intr-o postura de asta cu nasucul intre picioarele tale cum e dansul ascultator si lesinat sa te sarute toata-toata!winking

si clar merita. trebuie sa ai probleme cu capul ca femeie sa nu iti placa sa ti se faca oral.

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Eram in regula pana am auzit ca vrea sa te ia cu forta.
Asta mi se pare de-a dreptul nelalocul lui...Ar trebui sa ii explici clar ca nu esti de acord cu asta si sa nu mai insiste, totusi ai si tu ceva de spus!

Ai grija happy

| lyrics a răspuns:

E urat ca vrea sa te ia cu forta.
dar nu ai nimic de pierdut, poate de castigat placere.
plus ca el nu o sa te puna sa ii faci si lui sex oral...
explica-i motivele tale

| L0vely a răspuns:

Wow:O sincer... daca iti mai face asa ar trebui sa ii dai papucii... Tipul pare obsedat! fara suparare:-s Ai mare grija. Daca ar tine cu adevarat la tine nu te-ar forta!

| Question_3829 a răspuns:

Iti dau un sfat : daca te ia cu forta sa iti faca sex oral, lasa-l pana in momentul cand e cu capu intre picioarele tale si atunci ii vei da o basina in nas...
Sigur in va descuraja, te va lasa in pace si nu va mai incerca a doua oara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e normal sa vreie sa te ia cu fortsa ce esti tu sclava lui si daca te obliga inseamna viol daca tu nu vrei nu o fa e viata ta si nu e corect sa te oblige si daca te lasi si nu vrei 1 nu o sa iti placa 2 o sa ai mustrari de constinta si 3 nu o sa te simti uh impakata cu tine crede-ma am trecut prin asa ceva si acum am mustrari de constinta si nici nu mi-a placut deci ai grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol nu fi proasta si lasa`l sa-ti faca. sex oral for the win! eu ador sa fac sex oral la fete da tie nu ti-as face ca esti prea mica si prea inculta