| anamimanonim a întrebat:

La ce varsta ar fi ideal sa iti pierzi virginitatea? Credeti ca exista partener care sa te astepte pana in noaptea nuntii?

Răspuns Câştigător
| PisSsy a răspuns:

Da! Si daca nu vrea, inseamna ca nu e demn de tine. daca te iubeste te va astepta!

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De rezistat nu se pune problema pentru ca nimeni nu mai sta pana la nunta dar la 18 ani e normal sa pierzi virginitatea.

| irina20 a răspuns:

Cine iubeste, asteapta!
Eu cred ca varsta ideala ar fi dupa 18 ani, chiar 19. E vorba de psihic nu neaparat de fizic, psihic si emotional trebuie sa fi pregatita.

| mona a răspuns:

Varsta ideala ar fi dupa 18 ani dar in ziua de azi tot mai putini raman virgini pana la varsta asta si sincer chiar nu stiu cine te mai asteapta pana in noaptea nuntii, poate unu la un milion

| CristiB93 a răspuns:

Da sigur ca sunt.Eu daca as iubi-o as astepta cat vrea ea.

| Cristiann25 a răspuns:

Si...Ceausescu a murit!

| gingergirl1 a răspuns:

Eu cred ca mai exista! Am cunoscut un baiat care nu are voie sa faca "prostioare"pana la casatorie! Vorbesc serios, e fiu de pastor!winking

| SunnyDay88 a răspuns:

Da sunt. de curand am cunoscut pe cineva care si-a gasit o prietena batuta in cap, pocaita, l-a pocait si pe el si acuma asteapta noaptea nuntii ca sa faca ceva.parca s-a tampit baiatul... si inca ce baiat! sad

acuma nu zic de tine nimic. pana la 20-24 poti sa te pastrezi pentru noaptea nuntii. dar la 30si ceva e exagerat!

Răspuns utilizator avertizat
| kbxftw a răspuns:

Există,dar asta nu înseamnă că nu mai dă pe la altele până-n noaptea nunţii, nu stă el nerezolvat 5 ani după tine, stai liniştită!
Doar dacă o fi vreun student la teologie ceva.

| h3r a răspuns (pentru kbxftw):

Doamne iartă-mă, tu știi ce libidinoși îs ăia? Majoritatea...

| kbxftw a răspuns (pentru h3r):

Deci căile Domnului sunt rătăcite...

| alinush21 a răspuns:

Depinde ce fel de prieten ai...e posibil sa te astepte dar la noi rar vedem cazuri de astea

| ThePokemon a răspuns:

Păi ar fi ideal pela 17-18 ani. Pentru că atuncea te-ai dezvoltat suficient. Şi da, unii băieţi pot rezista până în noaptea nunţii, asta e şi o dovadă că te iubeşte.

| TheBabyConsentida a răspuns:

Mai in ziua de azi nu mai exista cupluri sa un intretina relatii sexuale inaintea nunti sau chiar si cand are careva luni impreuna... nu stiu daca exista partener sa aspetpte pana in noaptea nunti dar eu cred ca un=)

| Glib13 a răspuns:

Exita depinde de religiehappy
Insa verginitatea dupa inteligenta ta, dupa cum creszi ca e mai binehappy
18 ani!