| Puuuf a întrebat:

La ce varsta este normal sa iti vina ciclu?

Răspuns Câştigător
| Mony a răspuns:

Pai intre 12-16 anihappy dar de obicei vine pe la 12-13-14 anihappy...depinde la fiecare persoana. Daca nu vine pana pe la 16 ani...treb sa mergi la doctorhappy

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pe la 13 ani, dar poate sa-ti vina de la 11 oricand pana la 16 happy

| TeoPT a răspuns:

10-14 ani.

| Азбука a răspuns:

Fetelor, sau baietilor? laughing

| shtephie a răspuns:

Intre 9-16 anihappy

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Cand corpul tau e pregatit

| annammaryya a răspuns:

De obicei 12, 13, 14 dar poate veni oricand intre 9 si 17 daca nu vine pana atunci trebuie sa meri la doctor

| mariana_9403 a răspuns:

Depinde acum de pers 11 12 ani

| Puuuf explică:

Eu am 11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de la 10-16 ani iti poate veni mie mia enit acum la 12 si oricum depinde de cat de dezvoltat e corpul

| ella_5669 a răspuns:

Poate sa iti vina la orice varsta de la 10 pana la 16 ani. Depinde de fiecare corp cat de repede se maturizeaza. Nu te-ai specificat varsta. Mie mi-a venit acum la 13 aniwinking. Stai linistita iti va veni ciclu la momentul in care vei fi destul de dezvoltata in interior...