| NikoBellic a întrebat:

La mine in clasa(sunt a 12a) este o fata pe care o plac toti baieti(in afara de mine)si este si un baiat pe care il plac toate fetele (in afara de ea) alalta ieri a venit la mine si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu ea eu i-am zis ca nu o plac dar ea m-a intrebat si ieri si cred ca o sa ma mai intrebe si azi totusi arata destul de bine ce ziceti voi oare sa fiu cu ea?

2 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Fii sincer cu tine daca iti place cu adevarat de ea zi da, poate tie nu-ti place de ea pentru ca toti baietii o plac si nu vrei sa ai instinct de turma si se pare k nici ea.

| laury4ever a răspuns:

Why not? Incearca cine stie poate o sa inceapa sa iti placa cu adevarat! Succes