| blabla10 a întrebat:

Salut, am 14 ani si am penisul de 16 cm, stie cineva vreo metoda naturista de marire a penisului? Dau funda celui mai bun raspuns.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista metode naturiste de marire a penisului, pentru ca este mostenire genetica de la tatal tau. Ca atare, cat o are taticul tau, o vei avea si tu.
Dupa 20 de ani poti face operatie de marire a penisului, dar se poate executa doar pentru 2-3 cm doar.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cea mai buna metoda care este si 100% naturista o reprezinta; stoarcerea prin rasucire. laughing Functioneaza....GARANTAT. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te spanzuri de capul **** de lustra din sufragerie si in aproximativ 5 zile vei vedea rezultate uimitoare.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Leaga-ti o piatra d-aia mare de el, si arunca-te in mare.

| Li200La a răspuns:

La 14 ani e ok. Stai chill. Nu te încrede în orice oferte. Dacă chiar vrei sa ți l mărești du te la ginecolog

| DariuzV5 a răspuns (pentru Li200La):

"Du te la ginecolog" Stiai ca e baiat si are penis nu?

| ValentinGeorge a răspuns:

Cauta exercitii de jelqing pe google, bafta.

| DanyD33 a răspuns:

Sunt metode, insa cel mai bine lasa corpul sa creasca avand in vedere varsta frageda.
Plus ca, la 14 ani penisul tau este deja peste medie. Avand in vedere varsta este foarte probabil sa mai creasca.

| MegaKills a răspuns:

Esti bi?