| LanguageMaster a întrebat:

Liceul şi facultatea sunt cele mai bune locuri în care un băiat îşi poate găsi o prietenă?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Peste tot sunt tarfe

| corbulalbrosu a răspuns:

Presupun ca la fel de bine iti poti gasi o prietena sau chiar si o iubita/partenera de viata si intr-o scoala de arte si meserii, sau a unor cursuri postliceale, in cazul celor care nu urmeaza cursurile unor intitutii de invatamant de studii superioare. big grin

| T0T a răspuns:

Eu zic că depinde, nu neapărat.

| Emilian65 a răspuns:

Da, asa este.

| Holiday a răspuns:

Orice loc unde sunt multe fete/femei este ideal pentru a initia o relatie de orice natura cu una sau mai multe.
Si da, liceul si facultatea sunt locuri unde gasesti asa ceva din plin, plus ca petreci destul de mult timp acolo, si ele de asemenea.

| peperonies a răspuns:

Nu si daca esti la politehnica

| AlexCristi97 a răspuns:

Oriunde iti poti gasi... locul e total irelevant din punctul meu de vedere

| ℛąin a răspuns:

Probabil, dar o poți găsi și în alte locuri.

| LanguageMaster explică (pentru ℛąin):

De exemplu la locul de muncă?

| ℛąin a răspuns (pentru LanguageMaster):

Da. Sau pe stradă, pe net, etc.