| Elena1234456 a întrebat:

M-a intrebat un amic la revelion de ce sunt suparata si i-am spus ca nu am nimic si dupa m-a intrebat daca imi este dor de un baiat cu care ma sarutasem cu doua zile in urma la o petrecere oh go on. Credeti ca ma place? A zis ca nu il priveste dar se comporta ciudat, dupa a inceput sa danseze cu toate colegele pe melodii lente si se uita incontinuu la mine. Credeti ca e gelos?

Răspuns Câştigător
| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Sigur te place.
Este gelor şi ca să uite de asta a danst cu toate fetele pe care lea apucat laughing sau a vrut să te facă pe tine geloasă. Adică nu ai dat prea multe detalii, mă refer de cât timp vă cunoaşteţi, câţi ani aveţi... etc.

| Elena1234456 explică (pentru Larisssaa):

Stie ca il plac. Avem 16 ani, suntem colegi.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-l intrebi? thinking

| Elena1234456 explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca nu mi-ar spune adevarul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elena1234456):

Nu poti afla adevarul decat vorbind cu el sau de la un prieten comun.

| KinoAndreea a răspuns:

Probabil.Adica, parerea mea, e ca sigur laughing Sigur te place cat de gelozie... hmm thinking putin.

| Nelamuritul a răspuns:

Posibil sau doar vrea sa vada ce e.

| George130 a răspuns:

Da asa cred.
Daca tu esti fata din poza, sigur e gelos!
_______________________________________________
Inregistrare: http://proeconomica.com/referrer/George130