| Pumba a întrebat:

M-a sarutat, mi-a spus ca ma place, iar acum se comporta de parca nimic nu s-ar fi intamplat. De ce?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil se astepta la acelasi lucru si din partea ta

| grab a răspuns:

Si cand te-ai trezit era dimineata si nu era jaluzeaua trasa happy

Si acum serios, tu ce ai vrea de fapt? Sa incepeti o relatie oficial? Spune-i ca vrei asta si vrei ce zice!

Nu ai ce pierde daca intrebi. Daca o coci in tine sigur pierzi!

happy

Poate a facut asta cu 10 fete si prima care ii da sms kiss aia ii castiga prietenia happy

| gingergirl1 a răspuns:

Daca e fata si eu as fi reactionat la fel daca un baiat nu ar da semne dupa ce ia-si spune ca il plac!

| NnDWtf a răspuns:

Ca n-ai reactionat in nici un fel.

| noname2021 a răspuns:

Un mic sfat:Nu te lasa usor si din prima cand el vrea sa incerce ceva cu tinewinking O sa te considere usuratica.
Daca nu te-ai lasat prea rapid atunci...pur si simplu s-a tinut dupa tine sa te sarute si dupa sa te lase.

| NeonLights a răspuns:

Asa sunt baietii straight face

| Alyxutza001 a răspuns:

Pai daca esti fata inseamna ca e idiot ca e prea mandru de el si vrea sa te tina in suspans, lasa'l in pace nu'i arata ca esti innebunita dupa el, si ai sa vezi ca indifereta ta o sa'l atraga, iar daca esti baiat la fel... bafta :*