| drumurile a întrebat:

M-a sunat prietenul meu si ne-am cam certat la tel din cauza ca i-am dat sms si l-am intrebat de ce m-a injurat la un moment dat mi-a zis "esti cu capul fetita" si a zis ca nu m-a injurat nu nimic, ala a fost presentimentul meu in acel moment, poate am gresit, si la nervi i-am zis "hai pa" si el a zis "pa" si a inchis telu, cine credeti ca a gresit? oare ma va mai suna? eu sunt fff orgolioasa si delasatoare de felul meu dar el nu prea a observat asta pana acum, oare ce se va intampla in continuare? cine e de vina?

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"prefer sa dau 3 ani pe apa sambetei decat sa il sun " - Atunci nu meriţi să ai prieten şi nu meriţi să stai printre oameni!
Sfârşit de poveste.
Eu în locul lui nu aş mai vrea să aud de tine. Tu-l jigneşti, tu eşti vinovată şi tot tu vrei să fii pupată în dos!
Nu merge chiar aşa!

| Rebecca a răspuns:

Amandoi sunteti de vina. Va trebui ca odata si odata cineva sa faca primul pas. Si eu sunt o persoana extrem de orgolioasa si am avut multe de pierdut din cauza asta. Renunta la orgoliu pentru cateva secunde si incearca sa te impaci cu el. Nu vei regreta

| Octavutzu a răspuns:

De vina nu pot sa spun cine e, totusi cred ca amandoi sunteti, daca esti orgolioasa si nu vrei sa il suni incearca sa ii dai un sms si spune-i ca iti pare rau si ca ar fi bine sa va intanliti si sa vorbiti fata in fata nu la telefon, discutile la telefon nu ajuta cu nimic. Daca il iubesti si nu vrei sa il pierzi incearca sa lasi orgoliul acasa si incearca sa iti asumi si tu respansabilitatea chiar daca e vina lui sunt sigur ca e si vina ta si si e bine sa iti dai seama de asta. ciao

| Drums a răspuns:

Prost sa te sune, proasta sa il suni,
prost ca nu va impakatzi.
ce conteaza cine suna primul?
fa tu 1 pas. lamuriti lucrurile.
ori da ori ba

| drumurile explică:

Asta nu intelelegi voi, chiar am vrut sa va zic ca nu imi pot calca pe orgoliu pentru nimic in lume oricat de vinovata sunt, intrebarea este : oare ma va suna? baietii stiu cum gandesc baietii deci ce credeti? prefer sa dau 3 ani pe apa sambetei decat sa il sun