| NUVEIAFLA a întrebat:

M-am certat rau de tot cu o fata acum 2-3 luni, Ieri m-am intalnit cu ea si se uita cam frumos la minethinking am fost cu ea vara trecuta si tot imi spunea ea sa facem sex, i-am zis NU.
Dar acum vreau eu si nu stiu daca mai vrea si ea.
Cum as putea sa incerc sa o f*t daca nu vorbesc cu ea? Iar pe urma tot nu vreau sa mai aud de ea.
Doar sa o f*t
FUNDITAAA

Răspuns Câştigător
| necunoscut22 a răspuns:

Buna prietene in felul acesta nu vei putea sa ajungi la scopul tau adica,,sa o ***``daca vrei sa faci acasta trebuie sa vb cu ea mai intai si sati reiei relatia cu ea sa te impaci cu ea si asa vei putea sati indeplinesti dorinta dupa aceea te poti desparti de ea.dar daca ea tia propus acest lucru nu trebuia so refuzi trebuia sa,, bati fierul cand e cald,, si acum poti face acest lucru i dupa aceea sa nu mai auzi de ea dar trebuie sati reiei relatia cu ea. sucess astept funda

5 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Vai de mentalitatea voastra. Cum sa gandesti asa? Ce e fata aia, carpa ta?

| heiii a răspuns:

Esti nesimtit stiai? dar dupa parerea ta ce crezi ca suntem noi, fetele? carpe pe care le arunci? in locul tau mi'as revizui comportamentul si as astepta sa intalnesc o fata de care as fi cu adevarat indraagostit.asta inseamna iubire.

| Ana_4223 a răspuns:

Esti nesimtit si pe deasupra esti si analfabet m-am se se scrie M-am mai intai invata gramatica si pe urma sa.ti stea gandul la altceva

| wolfheart a răspuns:

Ba daca o f**ti nu rezolvi nimic crede-ma doar o sa mai vrei in continuare si gata incearca sa te bagi cu ea si sa te indragostesi de ia daca ai ceva intrebari putem vb pe werewolf_27@yahoo.com

| Dranzell a răspuns:

Apff urat de tine.trebuia sa o accepti de la inceput...acum incearca sai explici treaba luand-o cu niste saruturi, o mana pe fund, etc.