| september_7661 a întrebat:

M-am combinat cu un tip, intre timp a aparut un prieten de al lui care nu stia ca suntem impreuna si a inceput sa se dea la mine, a recunoscut ca ma place apoi a aflat ca sunt cu prietenul lui. mie imi place d el mai mult decat de iubitul meu. CE SA FAC? sa ma dezpart de iubitul actulal pentru a fi cu cel p care il plac?

Răspuns Câştigător
| andreia_9538 a răspuns:

Daca nu simti nimica pentru iubitul tau actual de ce mai stai cu el? V a raniti reciproc,si nu e bine,mai bine fa ce iti spune inima, pentru ca e foarte important sa faci ceea ce simti, nu e bine sa stai cu cineva doar de dragul de a sta cu cineva.Gandeste-te bine la cea ce vrei sa faci, apropo de cat timp esti cu iubitul tau?

5 răspunsuri:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Ana ai completa dreptate.Dar tin sa te completez.Injunghierea aceea pe la spate pe care o va simti el, va deveni durere, si apoi ura.

| mary_1521 a răspuns:

Poate da poate nu, ca cel pe care il placi ati face avansuri cand o sa fii cu el o sa faca si altele si asa ca stai cu cine esti ca poate esti mai apreciata

| amamaria a răspuns:

Este complicat pai din moment ce am 14 ani as putea sa iti zic sa il alegi pe cel pe care il placi dar pe alta parte mai este si iubitul tau care sar simpti injunghiat pe la spate de tine si de prietenul lui.

| のAlEの a răspuns:

Cel pe care il placi

| september_7661 explică:

Sunt cu el d doua saptamana