| Gh0s7d4n a întrebat:

M-am despartit curand de prietena...Nu asta e problema
O fata de la mine din clasa se tot uita la mine in ore si isi intoarce capul cand ma uit spre geam...acum cateva luni nu ma baga in seama dar din cand in cand ma mai saluta. oare ii place de mine? Funda+vot pentru cel mai explicit raspuns
Daca vreti misto faceti pe chat sau pe mess.Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Raspunsul nu poate fi explicit din cauza ca nu putem gandi ce gandeste fata aceea. Daca inainte nu te baga in seama, si acum te saluta... e oarecum un progres, cred ca a prins o simpatie pentru tine. Multa bafta.

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ai senzatia ca ar putea sa te placa,incearca sa te apropii si tu de ea.
Intreab-o diverse lucruri de scoala,nu te rezuma doar la a o saluta,poate ea asteapta sa faci si tu ceva.
Si,in felul asta vei intelege daca te place,va accepta bucuroasa sa te ajute sau sa iti raspunda la orice.
Din putinele semne pe care ni le-ai postat aici,pare sa te placa, totusi.
Incearca, n-ai ce pierde.
Bafta!

| AnGeL a răspuns:

Pai probabil ca te place
eu zic sa ii mai observi comportamentul asa te vei convinge