| Chucky666 a întrebat:

Intrebarea este cam stupida! Dar cine credeti ca va fi urmatorul presedinte dupa ce va termina Basesculaughing?

Răspuns Câştigător
| Gameshell a răspuns:

Bendeaclaughing! Glumesc probabil va incepe Era PSD:-&!

29 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Theodor Baconschi

| anad a răspuns:

Daca scapam de 2012 si nu ne termina, ca popor, Basescu cand termina (mandatul?), nici nu mai conteaza cine va fi presedinte! Vom fi atata de caliti si plini de lehamite ca se va alege singur! Cel mai hotarat se pare ca este Ponta in a da cu stangu in dreptul(dreapta) partidului si a esua lamentabil! Antonescu are sanse ca asteapta la colt (pana se bat altii) sa fie cel de-al treilea care castiga!

Apache
| Apache a răspuns:

...depinde... oticum tot un bou, poate ponta!

| Razvan a răspuns:

Udrea

| Intruder19 a răspuns:

O sa aflam cand o sa se faca listele cu candidatii din fiecare partid.

| Baton a răspuns:

Intrebarea este chiar stupida si sti de ce? pentru ca nu putem sti dinainte cine va fi presedinte.
Acum fara sa bag pe toata lumea in aceeasi oala sunt multi credini care voteaza cu cine nu trebuie pentru o galeata, un salam, un caine sau mai stiu eu ce porcarii iar dupa aceea se intreaba de ce e asa grea viata in Romania?
sau ce ma fac cu galeata primita de la ei? ce sa faca o mananca si isi platesc datoriile cu ea rolling on the floor pentru ca merita!
O zi buna!

| Agradável a răspuns:

Boc, udrea, boc, udrea = sfarsitul lumii!

Glumeam tongue nu stiu mai este pana in 2012 tongue sa speram ca urmatorul va face ceva pentru Romaniabatting eyelashes

| andreeeeea a răspuns:

BecaLI

| FreakyFred a răspuns:

Sigur nu Basescu laughing

| Rayyy a răspuns:

Nu este deloc o intrebare stupida, insa sincer - aceasta tara se duce pe apa sambetei...nu dau foarte mare importanta acestui lucru. Oricum nu se va schimba nimic.

| Amy a răspuns:

Un psd-ist 99%...

| Daviiiiiid a răspuns:

Thu sau eu.laughing)...rusine Dinuu Patriciu laughing

| cryssa a răspuns:

Robert turcescu:devil)))

| JeSuisElle a răspuns:

laughing Toti politicienii sunt la fel, dar cred ca Mircea Geoana

| PupicelT a răspuns:

Diaconescu smug rolling on the floor

| cagulatu a răspuns:

Ponta, Geoana sau Antonescu big grin laughing

| bitek a răspuns:

Esti de acord cu mine ca urmatorul care va veni la putere va fi mai flamand decat basescu si tot o p... va fi de tara asta! din 89 si pana acum am tot fost intr o continua criza si vom mai fi si in urmatorii 10 ani!

| PTROApetition a răspuns:

Eu sper ca va fi Crin Antonescu big grin

| olly13 a răspuns:

Eu as vrea Mircea Geoana...si cred ca asa va fi fundalove struck?

| Nyteshade a răspuns:

Poate va fi cineva care sa ne scoata din mizeria in care suntem acum... dar hai ca o dam in SF-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate cred ca boc. sau alt pdlist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil profa` mea de Istorie, ea parca zicea ca vrea sa devina presedinte ca sa ne mareasca alocatiile.
Bafta` si nu uita "Anul nou nu e ca anul trecut, iti doresc succesuri"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristi Minculescu

| Iasmiine a răspuns:

Eu

| vlad_2650 a răspuns:

Cred ca Victor Pontalaughing, dar niciunul nu mi se pare in stare sa conduca tara.

| lilith_3139 a răspuns:

Hmmm Romania s-a dus de rapa din cauza lor promit marea cu sarea dar cand se vad ca sunt la putere uita... ce au promis candva si sunt sigura ca oricine ar fi tot la fel o sa ramana Romania o tara plina de fomisti si obsedati de bani (ma refer la parlamentari si urmatorul presedinte) si basescu sa ma pupe fix undeva nici acolo ca e naspa punct

| andrauta a răspuns:

Sper ca eu voi fii.laughing

| Tanasescu a răspuns:

Eu creca ar fi Boc. Dar daca Basescu o va tine tot asa...Nici in vieci nu va fi Boclaughing