| dream01 a întrebat:

M-am indragostit de un baiat care s-a dat la mine toata vara si aud numai zvonuri cum ar fi "Vezi ca nu te place " si chestii din astea dar eu nu stiu ce sa fac sa le cred sau nu el este cu 3 ani mai mare si as vrea sa stiu daca mai are rost sa il plac dau funditasad

Răspuns Câştigător
| andreea_9470 a răspuns:

Ehh.parca nu stii cum e lumea. daca baiatul s-a dat la tine inseamna ca te place.continua relatia cu el si mai tarziu o sa iti dai seama chiar tu daca te place sau nu, adica din faptele lui, gesturile lui, etc.

bafta:*

fundita?big grin

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Hehe, lumea face caterinca de tine, ca esti prea credula. Un baiat nu umbla o vare intreaga dupa cineva daca nu-i place de ea.

| foxi a răspuns:

Raspunsul real numai de la el il poti afla! Cred ca ar trebui sa-i marturisesti ca il placi!

| Ionutzz97 a răspuns:

Nu tea lua dupa gura lumii, daca el s-a dat la tine inseamna ca te place, incepe o relatie cu el