| anonim_4396 a întrebat:

M-am intalnit cu el de doua ori ...ne-am sarutat pasional,ne -am imbratisat
El imi jura ca ma iubeste iar cand a auzit ca nu vreau sa am relatii sexuale cu el decat dupa casatorie(daca era cazul) m-a parasit, mi-a pus block pe fb si mi-a spus sa il las in pace ca noi doi nu avem niciun viitor!
L-am cunoscut pe fb in urma cu doi ani cand el ma abordat...l-am refuzat cam un an si ceva timp in care se tinea scai dupa mine cu mii de mesaje zilnic...bea,fuma...a avut relatii anterioare destul de multe cu diverse tarfulite...dar chiar si asa ma cucerit pana la urma...am vorbit 3 luni cu el pe fb fara sa il vad la fata iar dupa am intraznit sa il cunosc ...aceleasi sentimente am avut!
Stiu ca il iubesc enorm de mult si stiu ca se schimba pt mn..acum sufar ce credeti ca ar vrea sa ne impacam!?
Am intrat la el pe fb cu alt cont si de vreo cateva zile tot posteaza melodii de dragoste cu mesaje care mi se pare ca fac referire la mine(daca nu ma insel)
Sorin copiluil de aur -Da-mi ochii tai sa plang sau Adrian Minune Am vorbit cu inima si pe langa posteaza mesaje cu statusuri despre IERTARE!
Ce parere aveti se va intoarce!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cum poti sa iubesti enorm pe cinvea pe care l-ai refuzat acum 1 an, iar acum cand tu ai insistat, el s-a itors doar pentru ca vrea sex cu tine? Tu chiar nu vezi ca nu poate fii nici un feld e relatie cu el, decat de sex?

cat priveste melodiile pe care el le asculta pe FB, te asigura ca tu si alte 20 de fete gandesc la fel, ca el se gandeste la fiecare in parte, cand pe el nu-l intereseaza nici una dintre voi, atata vreme cat nu sunteti dispuse sa faceti sex cu el.

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Probabil că mesajele cântecelor sunt pentru tine, ca să cedezi cumva pâna la urmă. Foarte probabil că s-ar întoarce la tine dacă ai spune că ești dispusă să faci sex.Da pe urmă n-ai nici o garanție că nu devii doar un trofeu pe lista lui. Dacă ai avut curaj și ai așteptat până acum mai bine roagă-te lui Dumnezeu pentru viitorul tău soț cu care El știe că ai fi fericită și ai încerdere în EL pentru căsătoria ta și ori il va schimba pe cel de care te simți atrasă acum sau va aduce pe altcineva în viața ta care va fi încântat să se căsătorească cu tine. Și eu m-am crezut la un moment dat foarte îndrăgostită de cineva dar m-am căsătorit cu altcineva și e mult mai bine așa.

| mihai69 a răspuns:

La ce te poți aștepta de la un manelist?!?

| OMFGConrad a răspuns:

Dacă vrei să faci doar sex cu el, întoarce-te, dacă nu stai în banca ta.
Apropo, ce fel de călugăriţe ascultă manele? laughing

| NyctophobicGhost a răspuns:

Hauliu, daca n-a pus Salam sau nu-i stie macar ultimele hit-uri, ce sa faci cu inapoiatu' asta?
Io pe ale mele le verific sa vad si cum scrie. Daca nu-i cu d-astea cu Partikip, te iubeshk, n-are ce cauta la mine in bemveu.

| PlasadeVise a răspuns:

Ar trebui sa tragi besini