| Roxana_1758 a întrebat:

Buna all:*

Sa incep cu inceputulhappy
Acum cativa ani, mai exact cam 3-4 ani, imi placea enorm de un baiat, de altfel pana la urma dupa vreo 1-2 ani am fost impreuna(primul meu iubit)
Tineam la el f mult si nu vroiam ca nimeni sa stie de relatiea mea cu el, pentru ca nu-mi dadeau voie deoarece el e genul de baiat mai smecher care nu sta mult cu o fata si daca sta, sta pentru altceva(asa vrea probabil el sa para). Pana la urma au aflat si nu mi-au zis nimic decat ca nu e de miine...In fine toate bune si frumoase pana cand fosta se tinea scai de el, si el "gentalman" s-a impacat cu eabig grin, eu m-am despartit de el. De atunci s-a tot rugat de mine sa ne impacam de vreo 2, 3 ori si eu n-am mai vrut pentru ca mi-e frica ca iar va face la fel...
Anul asta in iarna am avut pe altcineva si cand a aflat ma cauta mai mereu... dupa ce m-am despartit de noul meu prieten mi-a propus din nou sa ne impacam si iar l-am refuzatsad
Acum e combinat cu una mai mare cu un an ca mine.
Pb e ca inca ma mai gandesc la el si cred ca inca mai tinstraight face
ce sa fac? nu sunt genul de fata care sa ma bag in relatiistraight face...
Ast parerihappy
Multumesc pentru ce-i care au avut rabdare si au citit ce am avut de scrisbig grin

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca doresti sa stai la coada, n-ai decat. Dar sa nu uiti ca esti tanara si macar acum poti avea o anumita demnitate. Mai tarziu, odata cu greutatile vietii, se accepta compromisurile.

| Xtadelo a răspuns:

Idem Eduaяd... nu merita sa stai cu unu care te inseala...
Lasa-l...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza e ca e genul de baiat care te poate abandona oricand atunci cand are o oferta mai buna. De fapt, crede el ca e mai buna, dar nu e chiar asa...
Eu zic sa nu te mai complici cu el, e genul de baiat care vrea sa fie in permanenta cu o fata, nu pune sentimente.
Cauta altul care sa te iubeasca, sa te respecte si sa te protejezehappy.
Bafta!winkingkiss

| BLeur a răspuns:

Bună :*.

Te-a înşelat deci? Hmm, după părerea ta ar mai merita vreo şansă? Eu zic că nu, dar poate s-a schimbat asta nu ai de unde să ştii, dar chiar nu cred că este de tine. Găseşte-ţi alt băiat ca să uiţi de el definitiv, pentru că nu are rost să suferi după unu care te înşeală. Nu are rost să stai după el [-x. Nu merităăă big hug.
Găseşte-ţi un băiat care să te iubească, să fie lângă tine mereu, să te asculte şi să ai încrede maximă în el că nu te va înşela.

Ai grijă de tine, dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add te rog puppy dog eyes : dnd5min_xd

| Roxana_1758 explică (pentru BLeur):

Multumesc din sufleet:X>big grin

| BLeur a răspuns (pentru Roxana_1758):

Să creşti mare happy. Dacă mai ai nevoie de ceva, dă-mi add : dnd5min_xd :d

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Heii! :*
Cunosc genul de baiat ft bine happy
Asa este el!
E genu de baiat foarte nehotarat!
Alearga dupa mai multe fete deoadata!
Este posibil sa te placa, daca zici ca te cauta cand esti cu cineva. E clar, nu suporta sa te vada cu altul! El e obisnuit sa aiba toate fetele la picioare!
Incearca sa nu ii cazi in plasa! Genul ca ei adora fetele care pun greu,, botul''! [in termenii lor ] Asa el o sa te vrea din ce in ce mai mult!
Dar, sansa de impacare! NU!
Din moment ce te-a inselat cu fosta, clar NU!
Totusi, incearca sa il faci gelos. Sa vada ce comoara a pierdut!winking
Bafta!

| Roxana_1758 explică:

Va multumesc din tot sufletul la toti, pentru sfaturile voastre. Mi-au fost de mare ajutor!

| UnMicAnimal a răspuns:

Du-te si dati 1 glontz in cap happy

| Roxana_1758 explică (pentru UnMicAnimal):

Nu degeaba ai numele "un mic animal" sau sz jignesc animalele ca ele daca ar sti sa vb ar vb si nu ca tinehappy