| anonim_4396 a întrebat:

M-am saturat sa fiu single! Imi caut o prietena si as putea sa imi fac cred, doar ca sunt cam fitos pentru ca si eu arat bine, zic eu si nu stau cu oricine. Am demnitate, nu sunt disperat! Sunt destul de mare pentru o prietena asa ca nu va faceti griji, sunt clasa a 10-a.
Ceva sfaturi? Ideea e ca nu ma simt atras de nicio fata pe care o cunosc, trebuie sa cunosc tipe noi si nu e asa usor sa abordezi fete pe strada laughing sau sa cunosc pe facebook pentru ca iti cam dau cu jet.

8 răspunsuri:
| Tiffanny a răspuns:

De unde esti? Adauga-ma la prieteni pe facebook si poate facem noi ceva![Steffu Mikuu] happy Scz de rasp. Ce zici? tongue Eu trec intr-a 9-a. big grin

| quest_6999 a răspuns:

Nu ai de ce sa te plangi, poti sa fi tu si Fat-Frumos ca nu asta le intereseaza pe fete, incearca sa mai lasi din fite tongue, stai calm ca vei intalni si tu persoana potrivita cand va fi timpul, nu trebuie sa disperi, de exemplu eu nu am avut o prietena in viata mea si nu ma deranjeaza cu nimic si am 19 ani laughing, Distreaza-te si restul vor veni de la sine, nu ai de ce sa disperi tongue O sa vina o zi cand o sa iti intalnesti fata visurilor tale tongue

| anonymus07 a răspuns:

Aspectul nu este totul.Doar fiindca esti aratos asta inseamna doar ca ai un mic atu care te-ar putea ridica daca stii sa-l impletesti cu o atitudine tolerata de fata respectiva. Uneori trebuie sa mai lasi orgoliul deoparte deoarece iti poate aduce necazuri, fii orgolios doar atunci cand trebuie si cu cine trebuiewinking. Fiind orgolios si arogant cu fata care-ti place nu faci decat sa-ti asiguri esecul si totodata sa-ti cladesti o proasta reputatie.Cel mai bine ar fi sa fii tu insuti si sa mai lasi "fitele"winking. Succes!

| neutrino a răspuns:

Atata demnitate ai ca-ti curge nasul la TPU, poate, poate te va baga cineva in seama. Nu realizezi ca macar aici puteai fi sincer cu tine?

| Anddreee a răspuns:

Daca zici ca arati bine de ce ti-ar da cu jet? Poate nu ai tact, mai incearca smug

Nu te simti atras, nu te simti, mai asteapta laughing

| AlinaPristavu19 a răspuns:

1. daca zici ca esti,, aratos" de ce te-ai saturat sa fii single >ar trebui sa fii sufocat de cereri.
2. este tare bine ca ai principii si standarde >dar gandeste-te daca ele(principiile si standardele )sunt rationale si nu doar cateva ganduri orgolioase sau narcisiste
SI
3. e vara ce naiba fa-ti prietene iesi la suc cu baietii roaga-i sa -ti faca cunostinta(scuze cacafonia dar nu prea-s atenta la de-astea acum) cu fete, nu ai prieteni cu iubite gandeste iubitele au prietene iesiti cu totii nu stati singuri
(Doamne si eu care credeam ca- s singura din lumea asta care tece in a 10 a si nu are iubit da' vad ca nu-s singura exceptie)

| Reven a răspuns:

Daca arati atat de bine de ce nu ai poza de profil? thinking