| anonim978 a întrebat:

Ma cum rupi ata de la. la barbat? In timpul actului sexual sau la medic? Doare?

Răspuns Câştigător
| nikol1 a răspuns:

Ata l barbati nu se rupe la primul contact ...nu o sa vedeti voi niciun barbat care la primul contact ii se rupe de tot ata.ata unui barbat se rupe treptat. daca faci sex ti se rupe, si nu este adevarat ca nu doare, doare dar este o durere suportabila adica nu doare asa tare si din cate stiu eu sangereaza si darbati l primul contact sexual, dar nu sangereaza ca o femeie. daca am zis ceva gresit sa ma contraziceti, dar cei cu experienta si de preferat barbati nu pustani sau pustoaice.winking

6 răspunsuri:
| aliybella a răspuns:

La medic, doare mai tare daca o faci acasa si s-ar putea sa rupi sau sa faci altceva ce ar putea sal coste scump dupa aia. Du-te la medic si spune-i ca vrei sa-ti rupa ata nu cred ca costa mult nu fii nebun si nu face nicio prostie

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Primul act sexual

| Candice a răspuns:

Ata se rupe in timpul contactului sexual. Nu iti dai seama tongue Nu simti nimic.

| Mayweather a răspuns:

Ata nu trebuie neaparat sa se rupa.La unii se rupe la altii nu.Nu doare, si se rupe in timpul actului sexual, nu simti nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja m-a luat cu frisoane laughing).
In primul act sexual.

| LoVeYoU160 a răspuns:

Nu doare