| Rafallo_Dani_1999 a întrebat:

Salutare TPU
Am 15 ani jumătate și mă bate gândul să mă dezvirginez cu o prostituată zilelea astea, deoarece nu știu cam multe in arta sexului și dacă dau de vreo fata mai "experimentata" mi-a fi Rușine să o fac cu ea.și nici sa stau după o fata 10 luni etc.
Mă gândesc să apelez la o prostituata care să "mă rezolve"protejat cu prezervativ și fără prezervativ
Ce sfaturi îmi puteți da?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti incerca insa ar fi indicat s-o faci cu una mai... spalatica. Nu de alta dar cel putin/macar sa-ti tihneasca si tie experimentarea. big grin

| Rafallo_Dani_1999 explică (pentru corbulalbrosu):

La ce te referi prin spalatica? laughing)

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Si ce daca dai peste o fata mai "experimentata" cum ii spui tu? daca e fata desteapta, nu te va persifla pentru lipsa ta de experienta, ci te va invata. Cu prostituatele intotdeauna exista riscuri. Exista riscuri chiar si daca o faci cu fete care nu se prostitueaza, deci imagineaza-ti ce boli si paraziti poate sa aiba una care schimba mai multi barbati pe zi.

| Rafallo_Dani_1999 explică (pentru wildthing):

Pai tocmai d'asta dacă exista riscuri și la una și la alta, de ce să nu o fac cu o prostituata mult mai experimentata, in plus prezervativul are 70% protecție deci peste tot e la fel.

| wildthing a răspuns (pentru Rafallo_Dani_1999):

Da, exista riscuri si la una si la alta, dar cu o prostituata riscurile sunt mult mai mari. Si de ce insisti atat de mult cu experienta? Chiar crezi ca iti va aduce un plus de mare de placere faptul ca e experimentata. Nu e oare mult mai placut sa o faci cu o fata in care ai ajuns sa ai incredere si in timpul actului sexual sa o poti saruta sau sa o lingi in pasarica, lucruri pe care cu o prostituata ar fi absolut interzise?

| Rafallo_Dani_1999 explică (pentru wildthing):

Frate pana sa o lingi tu in păsărica trebuie sa aștepți 6, 7 luni și nu stau atât după o fata.

| Gabriel04 a răspuns:

Si tu crezi ca daca *** o prostituata 5 min...ca atat te tine maxim 5...eu iti dau 6 secunde ca incepator. si o platesti pe aia pentru 3-4 numere sa ajungi la alea 5 minute.
Intr-un final ajungi cu fata in pat, ce te face sa crezi ca aia nu o sa isi dea seama ca esti neexperimentat, alea 5 min cu prostituata? daca vrei sa fii smecher vrajeste-o pe una si zii ca nu se pricepe ea, nu ca nu te pricepi tu happy have fun

| florincraiova a răspuns:

Mai bine fa-ti o **** decat sa te dezverginezi la prostituate

| Rafallo_Dani_1999 explică (pentru florincraiova):

Din l**a nu te dezvirginezi...

| florincraiova a răspuns (pentru Rafallo_Dani_1999):

Trage tare laughing)

| Rafallo_Dani_1999 explică (pentru florincraiova):

Vr sa numai fac moștenitorii laughing))) da-o drc de l*b* mai bine o nebunatică d'aia.

| SpargNuci a răspuns:

Esc, gta5, click dreapta delet daten morti mati nu stam la discuti.