| Ochiialbastrii a întrebat:

La anul voi da testarea nationala... si zilele astea m`am tot gandit la asta si acum in clasa a 8 a voi invata foarte bine si ma voi tine de carte! pentru ca m`am speriat putin. m`am gandite ce se va intampla daca nu iau nota mare? daca nu intru la liceul la care vreau sa intru? voi cei care ati dat examenul anul asta ce sfaturi imi dati? As vrea sa primesc cat mai multe raspunsuri! multumesc:*

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

Tot este bine, ca si tiganul a vrut sa ingrase porcul in ajunul craciunului dar a murit bietul animal fericit si satul pentru o zi Macar sa te tina si sa pui burta pe carte