| Darkfable a întrebat:

Ma intalnesc rar cu prietena mea, ducem o dragoste la distanta, ne iubim mult, avem incredere unul in celalalt, as vrea sa ma duc la ea de paste si as vrea sa-i fac o surpriza. Daca se poate sa ma ajutati cu ceva idei v-as fi foarte recunoscator.

2 răspunsuri:
| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Un buchet de flori (trandafiri rosii de exemplu''), ciocolata...nu stiu ce iti permiti, daca iti permiti poate si un lantisor, o bratara...o poza cu voi 2! oricum cel mai mare cadou e ca te duci la ea smug

| leoaica_1036 a răspuns:

Depinde cati ani are.