| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Imi place de o fata de la mine din clasa a7a nu prea vorbesc cu, eu sunt mai timid dar as vrea sa vorbesc cu ea si la scoala si pe wattap.
Ce as putea sa o intreb pe wattap, la scoala sau cum sa ma bag in vorba cu ea? I-am trimis o poza de Paște in care scria Paște fericit, sa iubim mai mult..........ma puteti ajuta va rog? Imi place mult de ea.Cred ca si ei ii place de mine.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-i mai trimite poze din alea cringe... laughing)) da impresia de parinti pe Facebook, ca ei trimit din alea. Poti sa-i scrii s-o intrebi ceva legat de scoala, eventual de o materie la care vezi ca e mai priceputa sa te aute cu ceva ce n-ai inteles si dupa ce-ti explica, poti sa-i zici ca "wow, tu chiar te pricepi la materia asta, m-ai ajutat foarte mult, chiar te priepi sa explici" si de acolo incearca si tu sa intorci conversatia spre ceva mai personal, s-o intrebi ce face in vacanta, cum a petrecut, o pui sa dezvolte si tot asa...

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i trimite nimic online, pana nu vorbesti cuea, fata in fata.
Spune-i ca o placi si intreab-o daca nu vrea sa fie prietena ta.

| Rezerboy a răspuns:

Nu prea ma pricep dar stiu ca trebuie sa nu pari asa timid, vorbește le whatapp spune-i ce face