| PiratulJack a întrebat:

Mai am un pic si implinesc 23 de ani. Prima relatie am avut-o la 12 ani, la 18 ani am avut 2 relatii: una cu o fata in care nu eram oficial impreuna dar o iubeam, ea fiind cu altcineva si a doua cu o fata care relatia a tinut doar o zi despartindu-ne pentru ca am incercat sa o sarut. De atunci nu am mai fost cu nimeni, nu am avut niciodata o relatie serioasa. Nu stiu cum sa fac pe cineva sa ma placa si imi e frica sa nu devin un monstru. Va rog frumos sa imi dati cateva sfaturi, niste idei.

3 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

"Sa nu devii un monstru?" Vrei sa spui ca ai niste probleme de comportament? Niste calmante o sa te ajute atunci. Si in legatura cu relatia aceea de 1 zi. niciodata sa nu te grabesti sa saruti o fata. nu merge asa. Prea repede, gata ai speriat-o. Sfaturi : Schimba-ti comportamentul, regleaza-ti personalitatea, daca te intereseaza o fata - ai grija sa te intereseze si interesele ei + pasiunile si hobby-urile ei. nu te duce doar dupa sarutat si sex pentru ca daca vrei o fata special pentru asta atunci marca banu si gata. daca cauti relatii serioase fa cum ti-am spus. si foloseste intotdeauna sinceritatea si adevarul. Fetele simt minciunile, fie ca-si dau seama azi, fie ca-si dau seama maine, crede-ma.

| Metempsihoza a răspuns:

Pai ia si fi deschis discutiilor, zambitor, prietenos, nu evita pe nimeni... si usor usor te vei lipi de cineva. sau vorbesti de o fata anume?

| alexhardy a răspuns:

Problema ta este sus la capatana. Poti fi si handicapat, dar daca ai incredere in tine poti avea orice femeie.
Cel mai simplu ar fi sa iesi prin baruri, cluburi, etc. apoi intra in discutie cu femeie. chiar daca unele te vor respinge nu te descuraja. In acest fel vei prinde incredere. Cand intalnesti o femeie arata c esti increzator in tine, ca nu te firca de nimic si cel mai important nu arata fata de disperat. femeile fug de astfel de barbati.
o alta metoda ca sa mai prinzi ceva incredere in tine e sa mergi la o cu**a. fiind cu o femeie in pat chiar daca ai paltit-o poate sa te ajute destul de mult.
Pentru alte detalii ma poti contacta in privat.