| Iancugeorgiana a întrebat:

Mai devreme m-am dus pana la magazin si pe drum m-am intalnit cu fostul meu prieten si inca un amic de al lui.Amicul lui m-a intrebat daca mai plec la Brasov, pentru ca eu trebuia sa duc acolo dar din pacate numai ma duc, si eu i-am raspuns"din pacate numai ma duc"si fostul meu prieten a zis"ce bine imi pare"si apoi mai sta putin si spune"ca ai luat teapa"si a zambit la mine.
De ce credeti ca a spus fostul meu prieten ca ii pare bine ca numai plec?

6 răspunsuri:
| ImOnMyOwnWay a răspuns:

Mda a fost o remarca cam rautacioasa

| PsihinG a răspuns:

Dupa parerea mea, a fost o remarca rautacioasa la adresa ta.
Daca mai tinea la tine si i-ar fi parut bine ca nu mai pleci, ar fi reactionat cu siguranta altfel.

| codrinaioana a răspuns:

Poate vrea sa se combine din nou cu tine...cine stie!

| MARIUS0987 a răspuns:

Probabil ca a fost o remarca rautacioasa, vroia sa te enerveze. Cred ca a reusit din moment ce ai postat intamplarea aici, si evident ca iti mai pasa de el, altfel treceai cu vederea.

| Iancugeorgiana explică:

Plec acolo*

| kassandra96 a răspuns:

Poate ca inca tine la tine si de aia a zis asa ori vrea sa te recucereasca din nou sau poate ca si-a dat seama ce a pierdut happy