| anonim_4396 a întrebat:

Mai este cineva care adoră femeile mai plinuțe?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratelo vrei sa faci sex cu grase?

| Sofer a răspuns:

Depinde cât de plinuțe.

| Paul754880338 a răspuns:

Silueta este ceva foarte usor de schimbat. Caracterul este foarte rigid insa. In general oamenii mai plinuti, condamnati fiind de standardele impuse de mass media, tv, site-uri atotstiutoare si reclame tampe platite scump, sunt oarecum mai smeriti cand primesc putina atentie, se deschid mai usor mai ales daca si simt afectiune. Nu uita insa ca asta este rodul unei munci asidue a unui neobosit colectiv mass media care vrea a ne face sa avem ca religie standardele tampe impuse de luminatiile lor.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Mie mi plac elicopterele de lupta dar femeile mai plinute sunt minunate ti o recomand pe valentina antonia calin cosmina si gros ana maria cele mai porniste grase din Ploiesti

| Nick007e a răspuns:

Da dar sa fie mandra de ea sa se placa pe ea, sper să mă înțelegeți ce vreau să spun

| ion326 a răspuns:

Eu am adorat o fată de genul, bine și eu sunt mai "plinuț", dar da încă mai sunt băieți care adoră fetele plinuțe.

| georgeASAP a răspuns:

Nu, ai gresit site-ul

| Sarafan a răspuns:

La ce te referi cand spui mai plinuta? Cat de plinuta?

| anonim_4396 explică (pentru Sarafan):

Chubby bbw