| Rolly20 a întrebat:

Femeile ce adora, bărbații slabi cu pătrățele, persoanele plinuțe cu burtă sau grăsuții?

Răspuns Câştigător
| Crescent a răspuns:

Femeile prefera barbatii care le fac sa se simta bine si care le inteleg. Poate sa aiba si patratele si burta, nu conteaza decat cum te face sa te simti.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia facuti bine la muschi. Au cele mai bune oferte sexuale fata de un gras sau slab pricajit.

| darrio2007 a răspuns:

De multe ori barbatii plinuti la portofel.

| Violleta2022 a răspuns:

Prefer barbatii inteligenti, foarte inalti, subtiri, genul atletic si fara patratele.
Patratelele conteaza numai pentru baieti, ca sa se laude intre ei, ca pe fete nu le impresioneaza muschii sau patratelele baietilor.

| blairelovesmusic a răspuns:

Depinde de la femeie la alta.

| varcopisicul a răspuns:

Depinde de femela cred, daca are personalitate proprie, se va uita tot dupa personalitate, daca e doar interesata de fizic atunci mda.

| Suki111 a răspuns:

Personalitatea.

| BobocNicolas1995 a răspuns:

Personalitatea e probabil cea mai importanta dar, in general, fiecare are gustul ei.

| Unconttpu a răspuns:

Depinde de femeie la femeie, in primul rând nu fi misogin