| KlArt a întrebat:

Cum sunt femeile plinute la pat? Ce adora ele cel mai mult?
M-a-mpuscat Cupidon.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu există două femei la fel, indiferent cât de dodoloase ar fi ele (sau nu). Așadar, trebuie să te apuci matale de studiu individual, că la modul general nu există niciun răspuns cert.
Și apropo de ce spune cineva pe aici, cum că ar adora să stea pe spate - eu am observat că femeile preferă două poziții: pe la spate (căprițe) sau ele deasupra. Acum, e cam riscant să lași un chintal și ceva să se așeze pe tine, dar un doggie style ai putea încerca.

| KlArt explică (pentru mihai69):

Așa este! Fiecare e diferită. Voi face un studiu de caz mai amănunțit pe tema astawinking

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum poti stii cum sunt toate, gandeste rational

| KlArt explică (pentru RAY):

Eee, asta ar fi ideal! Dar tu nu stii cum e una macar. Evident ca astept raspunsuri de la categoria 'pro' sau 'advanced'. Nicidecum de la 'unknown'.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ad'o la mosu; apoi iti voi face un rezumat despre prestatia dolofanei.winking

| ShamelessQboy a răspuns:

Adoră să stea pe spate!

| Ionut58282856 a răspuns:

E ca si cum ai întreba ce prefera fetele machiate în pat....intelegi?