| Hopeless19 a întrebat:

Mai exista oare oameni dornici de iubire adevarata? Am ajuns in stadiul in care nici barbatii, dar nici femeile nu mai au incredere unii in altii... nu mai au incredere sa se iubeasca, pentru a nu fi raniti... Oare ce ar trebui sa facem sa schimbam situatia asta?!?

Răspuns Câştigător
| BAIATUL a răspuns:

Nu cred ca se poate schimba acest lucru fiindca oamenii au devenit din ce in ce mai rai si urmaresc doar interesul propriei persoane.

| Hopeless19 explică (pentru BAIATUL):

Din pacate, si eu sunt de aceiasi parere... Pacat.

3 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Eu zic ca toti ne indragostim mai devreme sau mai tarziu. Cu inaintarea in varsta, toti ajungem sa ne indragostim. Acuma daca vrei ca un baiat de 15-16 ani sa te iubeasca, o sa ai parte de o mare dezamagire happy. Intr-un fel e greseala oamenilor, ca unii dintre noi punem suflet in toate relatiile, fara sa intelegem ca majoritatea ( mai ales ceva din adolescenta) sunt doar relatii trecatoare. E destul de dificil sa iti gasesti iubirea aia adevarata, dar e frumos sa incerci si sa speri. Altfel ce rost ar mai avea? Multa bafta,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca exista.Sa fim mai sinceri si corecti unii cu altii, ar fi un inceput.Numai bine.