| Marius22222222222 a întrebat:

Mai fetelor nu v-ati saturat? De toti libidinosii care inseala, va mint, va mai si bat. Oare nu e de ajuns? Ma intreb unde doamne iarta-ma ii gasiti. Plus ca avem unele specimene aici complet in afara cu viata(la "baieti ma refer") o sa ajungem sa ne fie rusine cu Asa zisa masculinitate.

Răspuns Câştigător
| Bianca1203 a răspuns:

Aici te contrazic total, uită-te mă majoritatea cuplurilor și vei vedea diferența.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mă, partenerul meu din ultima relație, și dacă stau bine să mă gândesc și din restul relațiilor, n-au avut niciuna din astea zise de tine, deci de unde generalizarea, nu știu.

| RoCkKiD a răspuns:

Uite unde era aparatorul masculinitatii.

pentru fani, exista un reddit pentru asta /r/niceguys happy

| Frank51 a răspuns:

Libidinoasele aleg libidinosi, mincinoasele aleg mincinosi, samd.

| Bianca1203 a răspuns (pentru Frank51):

Aici te contrazic total, uită-te mă majoritatea cuplurilor și vei vedea diferența.

| SilentRain a răspuns:

Se păre ca ai cunoscut tu personal fiecare fata......si băiat

| OldSoul a răspuns:

//Edit: Multumesc pentru ignore laughing
Tocmai mi-ai confirmat incapabilitatea ta de a-ti recunoaste propriile greseli si situatia in care te aflii.
Si stii ce e mai amuzant? Ca verificandu-ti celelalte intrebari, mi-ai confirmat ca tot ce am spus este adevarat.
Mult succes pe drumul acesta.//

Asta e un strigat de ajutor.
Problema ta nu e cu cine umbla fetele, problema ta e ca nu umbla cu tine, ca nu ai noroc.
Vorba aia, nu e treaba magarului de unde bea oaia apa.
Asa ca nu te mai mintii, si cauta adevarata problema care te deranjeaza si te priveste pe tine.
Nu-ti bate capul cu fetele care sufera dupa libidinosi, nu cred ca e treaba ta.
Pur si simplu fiecare categorie de barbati, are si o categorie de fete care ii corespund. Daca pe tine te intereseaza fetele suferinde, inseamna ca tu esti singur, si ca ai unele flustrari din aceasta cauza.
Asadar, nu mai incerca sa fii super erou, si sa te lupti cu morile de vant, e inutil, si nu ar trebui sa te priveasca.
Lasa-le pe fete sa constientizeze ca genul ala de relatie si genul ala de barbati, nu sunt potriviti lor. Daca ele nu constientizeaza singure asta, inseamna ca nu merita alti barbati.
Bine cu forta nu se poate.
Poate tu o scoti cateva ore din acea ipostaza, dar cand ea ajunge acasa si suporta acelasi comportament, efortul tau va fi inutil.
Trebuie sa intelegi ca o fata si o femeie adevarata, nu vor accepta un astfel de comportament, si ca vor parasi barbatul de la prima greseala, dar daca ele sunt in preajma unui barbat de genul, iar pana si tu, ti-ai dat seama de ce fel de barbat e cel de langa ele, inseamna ca persoana respectiva se afla intr-un cerc vicios din care trebuia sa iasa singura.
Nu uita, bine cu forta, nu se poate, si nici dragoste cu forta.

| Ioana1312321 a răspuns:

Nu ar trebui să te intereseze cine e cu cine. Vrei ca toate fetele să vină la tine pentru că nu inseli, nu minti si nu bati?
Mai sunt baieti educati in vremea asta, numai că trebuie să știi cum să îi atragi.Si poate fetele alea stau cu baieti care le bat, mint, etc deoarece încă îi iubesc sau poate sunt santajate.

| AMC2551 a răspuns:

Am eu o intrebare pentru tine. In aceasta perioada, pe tine te streseaza de "libidinosii" pe care ii aleg unele fete?
Si daca eu iti raspund ca m-am saturat sau nu, o sa-ti fie mai bine tie? o sa te eliberez de aceasta grija?

De ce nu te concentrezi pe persoana ta, pe viata ta si pe lucrurile frumoasa din viata asta, in loc sa duci grija altor oameni?

Sper sa nu ma intelegi gresit, si sa intelegi ca nu merita sa duci grija altor oameni in astfel de momente prin care trece umanitatea noastra. Profita de timpul liber de stat in casa pentru a face ceva bun pentru tine, corpul si sufletul tau!

Bafta!