| RAY a întrebat:

Mai merita sa vorbesti cu o fata daca nu te atrage fizic, nici nu ai ce discuta cu ea?

16 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

DA, merita sa vorbesti insa numai cu scopul de a nu te plictisi de moarte.

| RAY explică (pentru corbulalbrosu):

Banui ca si ele fac la fel daca nu te plac la fizic, de plictiseala Corbule

| Drimmero a răspuns:

Categoric nu.

| Mosotti a răspuns:

Pai daca nu ai ce discuta si nici nu te atrage, de ce sa se merite?! Intrebarea ta contine si raspunsul.

| Holiday a răspuns:

Nu fi fraier, orice fata are niste prietene. Posibil ca una/unele dintre ele sa te atraga. Nu e pacat sa dai cu piciorul unei ocazii de a cunoaste alte fete?!

| RAY explică (pentru Holiday):

Ce rost are sa cunosti fete daca nu te vor place

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Atunci ce rost are sa pui intrebari la care nu te intereseaza raspunsul?

| RAY explică (pentru Holiday):

Fiind pasionat de psihologia umana vreau sa vad ce parere aveti, eu sunt doar un observator

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

De ce nu te apuci tu de ceva pentru care ai aptitudini? Zic si eu...

| RAY explică (pentru Holiday):

Nu,imi place sa fiu observator

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Aha, esti voyeur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa va pierdeti vremea unul la altul. Dar de ce vrei sa vorbesti cu o fata care nu te atrage si nici nu ai ce discuta cu ea? Daca nu te trage inima sa-i zici doua vorbe de ce mai intrebi daca are rost sa vorbesti cu ea?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Corect si daca te atrage ce rost are daca nu te place?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Iti pierzi timpul si ea si-l petrece cu oameni importanti din viata ei. Multe fete te atrag dar nu poti pierde vremea visand la cate variante ai avea, cand de fapt nu ai nici una. happy
Daca nu te place iti vezi de drum si vei gasi pe cineva potrivit. Stai si asteapta sa te placa ea, faci peri albi si ramai singur.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Zona prieteni, cand nu e atrasa de tine fizic ajungi in zona aia si se foloseste de tine

| Swae a răspuns:

Nu. lol