| Tinkerbell_3393 a întrebat:

Maine fac dragoste cu iubitul meu.Sunt virgina.Am 22 de ani. Am luat prezervative. Ce indicati imi dati? Cum sa il excit? Oricum cred ca e usor de exitat pentru ca e vrea sa o facem. Funda

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu te grabi, lasa-te in voia simturilor si totul va fi bine.Il mangai, il saruti, doar il iubesti.Si nu fa vreun comentariu...nepotrivit.Totul va fi bine, nu mai fii stresata.Relaxeaza-te.Mult noroc.

| Zenithf a răspuns:

Mai degraba ii jobul lui cum sa te faca sa te simti cat mai bine. Ce poti face tu este sa incerci sa te simti cat mai degajata, sa te eliberezi de anxietate, ca asta numai strica in acel moment. thinking

| Leon a răspuns:

laughing) si pana acu ce ai asteptat? sau ti s-a pus pata dintr-o data? nu pe bune, poate sunt eu mai prost, cum de te-ai abtinut pana acu, iar de maine iti si programezi orarul de sex.straight face Esti ciudata, iti spun!

| Kylexy a răspuns:

Nu o lua in nume de rau, esti sigura ca dupa asta nu te va lasa sau sa se uite dupa altele sau sa te insele?
esti sigura pe relatie? esti sigura pe ceia ce faci?

| shadovv a răspuns:

Incearca sa faci totul spontan, e mai bine asa.

| daianaroxana a răspuns:

Crede-ma,daca il iubesti, si el te iubeste si are intentii serioase cu tine totul va fi ok.nai de ce sa te temi, e un lucru uman

| Intruder19 a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca primul pas si totul o sa vina de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jurnalul tau scrie acum; Azi 3 mai 2011 nu mai pot sta jos, ma doare puta si sunt discentrata rauuuu...

| demonita38 a răspuns:

Fi naturala tu insuti daca crezi ca esti pregatita pentru a afce dragoste

| emil_2477 a răspuns:

Pentru al excita trebuie sa fi mai tandra si sa nu arati ca ti-e fricabig grin