| anonim_4396 a întrebat:

Maine ma duc cu prietena mea la deal ca sa facem sex dar o facem cu protectie si exista sanse ca prezervativul sa se rupa in timpul actului sexual si daca s-ar rupe ce ar trebui sa fac ca sa nu o las insarcinata?

Vreau sfaturi de la voi.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca prezervativul este de masura corecta pentru cucul tau, nu se va rupe, de aceea este importanta sa cumepri prezrevative care stau foarte-foarte lipite de penis, precum pielita de salam, pe salam.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca il pui bine, nu se rupe.
Ia ceva de calitate, cum ar fi Durex Classic.

| Goete a răspuns:

La deal nu, ca va vad toti cei dimprejur.
Mai bine la vale, intr-un barlog.

Un prezervativ neexpirat, cu marimea corecta si bine pus, Nu se rupe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La deal? Dar la vale ce are?

| Willis a răspuns:

Nu se rupe, de unde ideea asta?
Doar nu ai colțuri pe măciucă...
Mai gândește și tu normal.

| Goete a răspuns (pentru Willis):

Pe deal se rupe, ca-l rupe iarba

| Willis a răspuns (pentru Goete):

Nu cred că are iarbă între picioare.

| Goete a răspuns (pentru Willis):

Cand o pune-n cur, pe deal cracita, intre picioare-i plin de iarba.
De asta i se rupe prezervativul

| Willis a răspuns (pentru Goete):

Pune și el o textilă sub cur.
Măcar atât să gândească și el.
Dacă mai vrea și o dată viitoare.

| Mar1cika a răspuns:

Exista sanse mici sa se rupa si daca se rupe il schimbi

| RandomJ a răspuns:

Verifică cu apă prezervativul, umple-l cu apă să vezi dacă e găurit, e cea mai bună idee. În rest, nu are cum să rămână însărcinată fiindcă prezervativul e plastic foarte solid și sigur nu o să se rupă

| xXxXRazviXxXx a răspuns:

Ia și tu de la Lidl prezervative, nu de la Profi.

| MarinelaSfertea a răspuns:

Este pacat sa ai acte sexuale inainte de casatorie.