| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cate din femei cunosc in ziua de azi de zona erogena de la barbati numita prostata?
M-am uitat pe o carte din occident de educatie sexuala, si acestia studiaza inca din 2000 si ceva asta.
La noi inca se considera taboo? ca o femeie sa satisfaca un barbat in zona aceea?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E prostie ce spui.

| vasile2222 a răspuns:

La noi multe lucruri sunt taboo...
Sunt multe femei care nu se cunosc pe ele, nu stiu ce si cum cu pasarica lor... cred ca sunt foarte putine care stiu, si mai putine care ar aplica fizic chestii gen stimularea prostatei. Parerea mea.

| anonim_4396 explică (pentru vasile2222):

Corect si eu sunt de parere cu asta. Ele asteapta un barbat alfa sa le satisfaca, cred ca romanii si romancele se uita prea mult la filme por*o