| 1libercugetator1 a întrebat:

Majoritatea fetelor sunt in cautarea unei vieti gata facute?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cam asa ceva

| VadTot a răspuns:

Hei alo! Buna Dimineata,! Stii tu ceva dar mai ai de invatat.acum zi si tu ce fel de fata ar sta langa un baiat care este "pierdut in spatiu si ratacit in viata"! Iti propun sa te documentezi, inca de cand omul" traia prin pesteri ..si ai sa vezi ca Femeia nu s-a schimbat deloc! dintr un anume punct de vedere.laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

Da,sau in cel mai rau caz fetele cauta baieti alaturi de care isi pot construi un viitor. mai sunt si d-alea care isi pierd tineretea langa un pierde-vara si mai tarziu regreta cand vad ca n-au de niciunele...sunt si ff multe care vor sa fie independente, sa aiba propriile resurse financiare, sa nu depinda de nimeni

| Vix999 a răspuns:

Depinde de varsta.
Si depinde ce intelegi tu prin "viata gata facuta"
Daca te referi la faptul ca ar vrea sa fie intretinute, nu...nu sunt asa majoritatea.
Daca te referi la faptul ca vor langa ele un barbat potent financiar da...este un criteriu de alegere.
Si pana la urma de ce e asa blamata chestia asta?
Ce fata sau baiat stii tu ca isi doreste sa nu aibe ce sa manance si unde sa locuiasca? Normal ca vrem sa ne indreptam catre mai bine. Si din pacate nu toata lumea are posibilitatea/ sansa sa isi procure singur un stil de viata. Daca nu au parintii o sa caute asta la un partener de viata. Daca au parintii oricum standardele sunt din start mai ridicate ...deci ajungem la aceeasi concluzie : barbatii potenti financiar sunt la mare cautare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca baietii au scutire de la medic, ai vazut tu baiat sa aiba vointa mai mult decat o fata, baiat sa puna mai mult suflet in ceea ce face mai mult decat om fata (chiar daca e un lucru bun sau rau ), baiat sa sufere mai rau decat o fata mai unthorule mai?

| blueheart a răspuns:

Cred ca da. Pentru ca s-au obisnuit ca parintii sa le ofere tot, sa caute un prieten cu bani care sa le intretina. De fapt nu au orgoliu, nu au un scop in viata sau il au doar pe acela de a gasi un barbat cu cat mai multi bani.
Dar intotdeauna mai sunt si exceptii, rare dar exista.
Si ce este mai frumos decat sa realizezi un lucru singur, fara ajutorul cuiva?

| 1libercugetator1 explică (pentru blueheart):

Tu cum esti?

| blueheart a răspuns (pentru 1libercugetator1):

Eu am obtinut totul singura si sunt foarte mandra de mine. Important e ca am avut langa mine persoane care m-au incurajat sa devin ceea ce sunt astazi: o persoana puternica.

| 1libercugetator1 explică (pentru blueheart):

Bravo tie

| blueheart a răspuns (pentru 1libercugetator1):

Multumesc! happy

| AnutzaBM a răspuns:

Din pacate in ziua de azi...majoritatea dasad