| anonim_4396 a întrebat:

Marimea ideala a penisului. big grin big grin big grin
intrebare pentru fete. tongue?
cum va place mare tare mare. big grin?
16 ajunge. rolling on the floor?

10 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Conteaza ce faci cu ea!

| T4ny4 a răspuns:

La asa raspuns, mi-e mila de femeile care au trecut prin bratele tale.

| T4ny4 a răspuns:

Acum nu numai ca mi-e mila, le compatimesc.Mi se pare ca esti cam frustrat, din mai multe puncte de vedere.Sau nu stiai cum sa te lauzi ca o ai mititica?laughingSi acum iti arati adevarata masculinitate insultand oameni pe care nu-i cunosti? Ca tine, am vazut mii, nu mai impresionezi.Mai usor cu jignitul ca n-as vrea sa te fac sa plangiwinking

| T4ny4 a răspuns:

"Ti-am"nu tiam,"freac-o"nu freaco,"tuturor" nu la toti si muuuuulte altele.Se vede clar ca IQ-ul tau este egal cu marimea pantofilor pe care ii porti.Si cunostintele tale incap pe un bilet de tramvai.De asemenea, as putea spune ca ai cu 2 clase mai mult ca trenul.Mai fa putina scoala baietel cu puta mica!laughing

| EuOO a răspuns:

Ce dume aveţi în voi.

| AlleyChann a răspuns:

Trist...

| DCSHOE a răspuns:

Nu ajunge frate, trebuie sa ajunga pana in stomac, eventual sa iasa pe gura daca se poate. MAXIM AM ZIS!

| Dolllx14 a răspuns:

Ee 16 oh go on
30 nu-ti mai placee?:]]]=]]

| Dolllx14 a răspuns:

Euu am nu-mi trebuie :]] imprumutt :]]]]

| Dolllx14 a răspuns:

Suntt hermafroditaaaaaaaalove struck