| 1234haha a întrebat:

Menstruatia mea a inceput pe 28 ianuarie si s-a terminat pe data de 2 februarie, pe datele 4, 5, 10 februarie am avut contacte sexuale protejate in urma cărora am verificat sa nu fie spart prezervativul sau rupt si totul a fost in regula.Mai mentionez ca acum o luna (14 ianuarie) am luat pastila de a5a zi ellaone. Pe data de 13 februarie am avut o scurgere maronie de o zi, insotita de dureri de sâni si de burta. Exista vreo sansa sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat sexul a fost protejat cu prezervative, nu sunt sanse de gravidie.

| 1234haha explică (pentru Violleta2022):

Dar de la ce am avut acea secretie?

| Violleta2022 a răspuns (pentru 1234haha):

De la gandele mamare! Toate fetele si femiel au acest lucru, ca si secretia vaginala, ca si menstruatia, dar in anumite perioade ale lunii secretia este mai abundenda fata de restul lunii.
Ideale ste sa nu-ti mai maltratezi sansii ca sa nu te mai plangi ca te dor.
Sanii fetelor si testiculele baietilor au acelasi grad de sensibilitate si nu trebuiesc lovite sau strivite, ca dor si pot face complicatii.

| 1234haha explică (pentru Violleta2022):

Sper sa fie asa, azi am avit din npu o secretie mai inchisa la culoare decat de obicei

4 răspunsuri:
| RadUwU a răspuns:

Daca ti place culoarea maro e ok