| enmaai a întrebat:

Cand ma tine in brate, prietenul meu ma mangaie senzual pe spate si scoate zgomote ciudate, Eu ce as putea sa fac?big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| ewygirl a răspuns:

Inseamna ca te doreste si il exciti(de aceea scoate si acele "gemete"). Te mangaie pentru ati arata...ca vrea mai mult. Vrea ca relatia voastra...sa treaca la alt nivel.

| enmaai explică (pentru ewygirl):

Ok multumesc mult, dar nu cred ca ar vrea mai mult, deoarece nu este genul! Imi cunoaste parinti, eu pe ai lui, dar nu prea vorbim deloc adia de ex. ieri am vb, si azi dar abia maine s-ar putea sa ne vedem si mna... nu stiu ce sa credbig grin...Ce ma sfdatuiti?

| ewygirl a răspuns (pentru enmaai):

Chiar daca iti cunoaste parintii si tu pe ai lui.e baiat si are.anumite nevoi! happy

| enmaai explică (pentru ewygirl):

Lasami mesaj pe privat cu id-ul tau, sa mai vorbim, esti de treabaL:d Si intelegi omu:d

4 răspunsuri:
| Ingerasul26 a răspuns:

Probabil se datoreaza emotiilor...happy