| anonim_4396 a întrebat:

Mereu m-am interbat ce parerea au fetele despre sexul oral. Eu unul sunt entuziasmat sa il incerc pentru prima data, vreau sa simt cum fata se excita, sa ii simt dorinta de dragose, de sex, sa simt... etc. Vreau pareri sincere, nu doar sa fie spuse.

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Esti praf. Parintii tai ti.au dat acordul?

| buzeduulci a răspuns:

E foarte excitant. Nu vad de ce sa nu exxiste intr-un cuplu care e de mult impreuna si au incredere unu'n altu si se iubesc. ah si sa nu uitam de igiena. big grin

Eu is fata si recunosc ca ador sa primesc caci ma excita la maxim, dar si ofer din propria mea initiativa big grin
Oricum sexul in cuplu e ceva ok, indiferent de tipul sau, dar in afara cuplului sau cu o persoana random, mi se pare josnic

| neutrino a răspuns:

Prima data trebuie ca tu sa-i faci ei sex oral, si apoi tragi concluziile. Practica este suprema!

| NameHarris a răspuns (pentru neutrino):

NU este neaparat sa faca baiatul primulhappy de exemplu am avut o iubita care numa ia imi faceabig grinlaughing

| corhaz a răspuns (pentru NameHarris):

Ma gandesc ce fel de iubita iti era aia.probabil a facut ca sa nu o parasesti era de aia pe care nu dai doi bani

| neutrino a răspuns (pentru corhaz):

Fiecare avem prietenii pe care ni-i meritam. O vorba din popor zice: Spune-mi ce prieteni ai si-ti spun cine esti!

| corhaz a răspuns (pentru neutrino):

Nu am prieteni. nici pe mine nu ma cred cateodata. cine sunt?

| Anonymous999 a răspuns:

Sun fata si mie nu mi-ar place asa ceva si nici nu am de gand sa fac asta.happy
Nu e ceea ce vroiai sa auzi dar fiecare face ce vrea.

| UnDezaxat a răspuns:

Hai totusi sa nu mai exageram atat cu limbile, da? Nicio femeie nu face spume la gura cand ii dai limbi pentru ca e o zona f mica acolo si trebuie' sa nimeresti un punct anume. Tu cu toata palnia aia de limba, o sa lingi tot. Nu e fizica cuantica, e doar asa, de vara.