| Mkeynes a întrebat:

Merita sa umbli 5 luni cu o fata ‘ sa stai dupa ea, sa petreci timpul cu ea: dupa sa incepi o relatie in total 7 luni?
Si dupa ea sa iti zica ca : nu simte nimic pentru tine ‘ ca e atasare : dar ea nu simte nici chestii sa te atinga, ‘ia in brate, mangaie, sarute: chestii de cuplu... si sa zica ca ii trebuie mai mult timp ca suntem la inceput (merita) sau e pierdere de timp laughing?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu astea nu poti avea asteptari pe termen lung. Dupa cateva luni se satura de tine

| Mkeynes explică (pentru mgtow):

Adevarat
Zice sa i mai dau timp
Ca zice ca cu fostul dabia dupa un an a inceput sa il iubeasca in ultimul hal laughing

| RAY a răspuns:

Esti un catelus in calduri, in loc sa meri la curve iti pierzi timpul dupa o tarfa, bravo

| Mkeynes explică (pentru RAY):

Da dar acolo risti sa ei si boli

| RAY a răspuns (pentru Mkeynes):

Atunci papusa gonflabila, e alegerea ta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

7 luni ici, 7 luni colo. Nu merită.

| Mkeynes explică (pentru sadrian46):

Scuze am scris eu gresit
5 luni (prieteni) doua luni iubitii

| sadrian46 a răspuns (pentru Mkeynes):

Ei, dacă iubiți, și dacă mai sunteți împreună nu este timp pierdut. Se cheamă a face curte.

| Mkeynes explică (pentru sadrian46):

Adica laughing

| sadrian46 a răspuns (pentru Mkeynes):

Adică exact ce ai făcut în cele 5 luni de așteptare.

| Drimmero a răspuns:

7 luni si sa nu te pupe macar? Te ia de fraier, next

| Mkeynes explică (pentru Drimmero):

Ne am mai pupat doar cand am facut sex laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci tu ne intrebi ceva ce stii ca o sa se intample? Sau cum?
Daca zicem ca da, atunci o sa incepi o relatie cu o fata dupa 5 luni?

| Sofer a răspuns:

Pierdere de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e pierdere de timp. Doar pentru ca o fata nu face sex cu tine nu inseamna ca e timp pierdut.

| Stochel a răspuns:

Clar pierdere de timp