| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a zis ca ma place dar pare genul care vrea o aventura si eu nu caut asa ceva baiatul e ok si as vrea sa fiu cu el.Baieti..voi cum reactionati cand va place o fata? Adica nu stiu...va uitati la ea, va bagati in seama, zambiti nu stiu.

4 răspunsuri:
| VICTORTPURO a răspuns:

Pai fiecare are metoda sa afirmare la acest capitol, in general baietii se baga in seama, initiaza discutii cu fata care le place, cei mai cu curaj pot sa spuna direct ca le place fata.

| Helpme99 a răspuns:

Daca.mi place si mie de eaeu, flirtez si de multe ori tachinez intr.un mod jucaus. Toate astea cu un aspect pervers si amuzant. Fetitele cad in plasa de fiecare data

| consilierguru a răspuns (pentru Helpme99):

Fetitele nebuneluleeee

| anamaria82726 a răspuns (pentru consilierguru):

Tu nu stii cum sa faci scor? Care,, fetitele,, ca nu ma cunosti. Fetita era mama ta cand te-a facut